Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.


OSTATNI DZWONEK
Wujek Sknerus - facebook Wujek Sknerus - Google+ Wujek Sknerus - Twitter


Idea Bank: zupełnie darmowe konto Idealne

Idea Bank jest kolejnym bankiem, który oferuje swoim klientom indywidualnym bezpłatne konto osobiste. Czym w takim razie wyróżnia się na tle innych banków?

Idea Bank: zupełnie darmowe konto Idealne
2017-11-27
TRWA DO 2018-11-27
ZAKOŃCZONA

W pierwszej kolejności sprawdźmy, jakich opłat możemy uniknąć prowadząc konto Idealne. Bank oferuje nam 0 zł za otwarcie oraz prowadzenie konta, za standardowe przelewy internetowe oraz za dwa pierwsze przelewy natychmiastowe w miesiącu.

Zakładając konto Idealne możemy się spodziewać nie tylko braku opłat za powyższe usługi, ale także otrzymujemy kartę debetową MasterCard, dostęp do platformy Idea Cloud z aplikacją mobilną (platforma ta została uznana za najbardziej innowacyjny projekt bankowy na świecie; pozwala sprawdzić płynność finansową lub przechowywać dokumenty).

Idea Bank zapewnia nam także nielimitowany dostęp do coworku Idea Hub – propozycja ta jest na tyle niespotykana w polskich bankach, że warto się bliżej temu przyjrzeć.

Idea Hub polega na udostępnieniu klientom banku wspólnego miejsca do pracy, w którym można także zasięgnąć porady pracownika banku. Bank udostępnia nie tylko miejsce do pracy, ale także sprzęt biurowy oraz aktualne wydania dzienników biznesowych i literatury dla przedsiębiorców. W takim miejscu nie musimy spędzać wielu godzin, nawet jeśli chcemy wysłać maila lub podładować telefon, Idea Hub jest idealnym miejscem do tego.

Jak widać, Idea Bank w większej mierze skupia swoje usługi wokół przedsiębiorców, mimo że oferuje także konta osobiste dla klientów indywidualnych. Dodatki, które otrzymujemy wraz z zawarciem umowy na konto Idealne mogą nie przekonywać osób, które nie prowadzą własnej działalności gospodarczej.

Argumentem, który może jednak przekonać klientów indywidualnych do otwarcia konta w tym banku, może być pakiet usług dostępnych w ramach systemu bankowości elektronicznej, a dotyczy to przede wszystkim ofert oszczędnościowych.

Klienci banku mogą skorzystać z konta oszczędnościowego ZOŚKA, które oferuje oszczędzanie z 2,25% zyskiem w skali roku. Druga oferta konta oszczędnościowego to konto ZYSKOWNE. Te z kolei oferuje oprocentowanie środków do 2,20% w skali roku, ale przy określonych kwotach zdeponowanych na koncie.

Osoby zainteresowane otwarciem konta Idealne mogą to zrobić poprzez wniosek online.>
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus BannerWujek Sknerus Banner