Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.


OSTATNI DZWONEK
Wujek Sknerus - facebook Wujek Sknerus - Google+ Wujek Sknerus - Twitter

Ranking lokata 3 mięsieczna


Lokaty kwartalne to doskonały produkt finansowy dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na długoterminowe zamrożenie pieniędzy, a odsetki z okresu 1 miesiąca to dla nich za mało. Jak dobrze wybrać instytucję, w której ulokujemy nasze oszczędności? Czym się różni lokata od konta oszczędnościowego? Ranking lokat kwartalnych rozwieje Twoje wątpliwości.

Lokaty krótkoterminowe

Ranking lokat bez konta

Ranking lokata 6 miesięczna

Ranking lokata na rok

Ranking lokaty długoterminowe1
Nest Lokata Witaj – Nest Bank
 
 
 
 
 

Nest Lokata Witaj – Nest Bank

Okres: 3 miesiące | Zakres kwot: od 1000 do 10 000 zł
4,00 %

2
Lokata HIT - Idea Bank
 
 
 
 
 

Lokata HIT - Idea Bank

Okres: 3 miesiące | Zakres kwot: od 500 do 1 000 000 zł
3,90 %

3
Lokata Bezkarna - BGŻ Optima
 
 
 
 
 

Lokata Bezkarna - BGŻ Optima

Okres: 3 miesiące | Zakres kwot: od 1000 do 20 000 zł
3,50 %

4
Lokata dla nowych klientów – mBank
 
 
 
 
 

Lokata dla nowych klientów – mBank

Okres: 3 miesiące | Zakres kwot: od 500 do 10 000 zł
3,50 %

5
Lokata Tradycyjna - Getin Bank
 
 
 
 
 

Lokata Tradycyjna - Getin Bank

Okres: 3 miesiące | Zakres kwot: od 500
1,55 %

Gwarantowane 3% od Getin Bank.
ZAKOŃCZONA

Gwarantowane 3% od Getin Bank

Bardzo niewiele dzieli Cię od tego, by zyskać gwarantowane 3% w sakli roku przez 3 miesiące i pomnożyć swoje pieniądze. Zobacz sam, jakie proste warunki wystarczy spełnić. Niech regularne odkładanie zaprocentuje. 

Konto Mocno Oszczędnościowe – z oprocentowaniem 2,7%.
ZAKOŃCZONA

Konto Mocno Oszczędnościowe – z oprocentowaniem 2,7%

Konto Mocno Oszczędnościowe pozwoli Ci powiększać środki zgromadzone na rachunku. Pozwól Twoim pieniądzom się pomnażać. 

Gwarantowane 3,5% przez 12 miesięcy od Getin Bank.
ZAKOŃCZONA

Gwarantowane 3,5% przez 12 miesięcy od Getin Bank

Bardzo niewiele dzieli Cię od tego, by zyskać gwarantowane 3,5% przez 12 miesięcy i pomnożyć swoje pieniądze. Zobacz sam, jakie proste warunki wystarczy spełnić. 

Czas na oszczędzanie z mobilnym kontem od BZ WBK.
ZAKOŃCZONA

Czas na oszczędzanie z mobilnym kontem od BZ WBK

Wiele badań statystycznych pokazuje, że Polakom żyje się coraz lepiej i bogacimy się. Twój domowy budżet też odnotowuje nadwyżki? Nie trzymaj ich w skarpecie lub na nieoprocentowanym koncie. Niech te pieniądze zarabiają dla Ciebie z mobilnym kontem.

Getin Bank daje 2,5% - oszczędzamy?.
ZAKOŃCZONA

Getin Bank daje 2,5% - oszczędzamy?

Jak pomnożyć nasze pieniądze? To proste. Oszczędzamy z kontem oszczędnościowym Getin Banku.

Idea Bank: zupełnie darmowe konto Idealne.
ZAKOŃCZONA

Idea Bank: zupełnie darmowe konto Idealne

Idea Bank jest kolejnym bankiem, który oferuje swoim klientom indywidualnym bezpłatne konto osobiste. Czym w takim razie wyróżnia się na tle innych banków?

2,5% na koncie oszczędnościowym Profit +150 zł.
ZAKOŃCZONA

2,5% na koncie oszczędnościowym Profit +150 zł

Bank Millennium rozpoczął V edycję promocji z oprocentowaniem 2,5% na swoim Koncie Oszczędnościowym Profit. Dodatkowo na start można otrzymać 150 zł. To obecnie jedna z najlepszych ofert na rynku. Dzięki temu tekstowi zawiłości regulaminu nie będą przeszkodą, by skorzystać z promocji.  1  

Lokaty kwartalne

Lokata kwartalna działa na takich samych zasadach, jak każdy inny tego typu produkt. Po podpisaniu umowy z bankiem przekazujemy mu swoje pieniądze na trzy miesiące. Następnie na koniec tego okresu instytucja wypłaca nam nasze środki wraz z naliczonymi odsetkami. Będzie dobra dla osób, które nie zamierzają korzystać z określonej sumy w najbliższym czasie. W przypadku zerwania warunków umowy, stracimy szansę na zysk w postaci odsetek.

Lokaty kwartalne a konta oszczędnościowe

Konto oszczędnościowe posiada podwyższone oprocentowanie, jednak pieniądze tam umieszczone nie służą do wykonywania transakcji. Jakie są więc różnice między tym produktem a lokatą?

Jeśli chodzi o wpłatę dodatkowej gotówki, w przypadku lokaty jest to niemożliwe, natomiast konto oszczędnościowe udostępnia taką funkcję. Z kolei wypłaty w obu przypadkach są ograniczane. Lokaty wykluczają taką możliwość przed końcem umowy, zaś konta zazwyczaj pobierają za tę funkcję dodatkową opłatę w celu zminimalizowania wypłacania pieniędzy.

W przypadku lokat zazwyczaj narzucana jest minimalna kwota, jaką należy wpłacić. Konto oszczędnościowe można założyć nawet przy kapitale równym 1 zł. Lokata kwartalna zostaje założona na 3 miesiące, zaś konto ma charakter bezterminowy.

Jednak przewagą lokaty na 3 miesiące jest niewątpliwie oprocentowanie. Rośnie ono wraz z długością okresu lokowania. Zazwyczaj jego wartość przewyższa te oferowane przez konta oszczędnościowe.

Lokata kwartalna – kapitalizacja odsetek

Zysk z lokaty jest tym większy, im dłużej ona obowiązuje. W przypadku krótkoterminowych produktów, między innymi tych na 1 lub 3 miesiące, kapitalizacja odsetek odbywa się jeden raz pod koniec trwania umowy. Nie jest jednak powiedziane, że nie warto korzystać z takich depozytów. W sytuacjach podanych poniżej mimo niższego zysku będzie to znacznie bardziej opłacalne.

Lokaty na 3 miesiące – kiedy skorzystać?


Skorzystanie z lokaty na 3 miesiące może być dobrym wyborem w wielu sytuacjach. Zazwyczaj pieniądze, które lokujemy w takim miejscu, są naszymi oszczędnościami. W związku z konsekwencją utraty odsetek, większość z nas nie odważy się na ich wypłatę przed zakończeniem określonego okresu. Dzięki temu mamy gwarancję, że kwota odłożona na “czarną godzinę” nie uszczupleje, a nawet będzie powiększona o naliczone odsetki.  
Lokata kwartalna to również dobre rozwiązanie dla osób, które chcą otrzymywać większe sumy za korzystanie z ofert promocyjnych. W takiej sytuacji koniecznością jest częsta zmiana miejsca, gdzie odkładamy swoje pieniądze, co umożliwia umowa zawarta na 3 miesiące.
Podstawą do efektywnego użytkowania z lokat jest pewność, że przekazana kwota nie będzie nam potrzebna przez okres kapitalizacji odsetek. W innym przypadku mija się to z celem.

Lokata na 3 miesiące gdzie najkorzystniej?

Lokata na 3 miesiące to produkt oferowany przez wiele instytucji. Aby stworzyć poniższy ranking, dokonaliśmy selekcji dostępnych na rynku ofert. Jednak warto zaznaczyć, że to która z nich będzie najkorzystniejsza, zależy od wielu czynników, między innymi kwoty, jaką dysponujemy czy dodatkowymi opłatami.
Często konieczne do skorzystania z lokaty jest założenie osobistego w placówce, z której oferty chcemy skorzystać. Jeśli otwarcie i prowadzenie rachunku wraz z obsługą karty nie wymaga od nas poniesienia żadnych kosztów, nie ma się czym martwić. Jednak zdarza się, że łączenie w ten sposób produktów niesie za sobą dodatkowe opłaty.
Instytucje mogą nas zaskoczyć również koniecznością wykupienia dodatkowego ubezpieczenia. W takiej sytuacji warto upewnić się, czy Bankowy Fundusz Gwarancyjny obejmuje swoim działaniem wybrany przez nas bank.
Jeśli przeznaczamy na lokatę niewielką sumę, a oprocentowanie również nie należy do najwyższych, wówczas należy uważać na każdy dodatkowy koszt.

Najlepsza lokata na 3 miesiące – jak wybrać?

Wśród ofert bankowych mogą się znaleźć również takie, które mimo że określane mianem najlepszych, to nigdy do nich nie należały. W naszym rankingu znajdują się produkty warte uwagi, jednak jeśli nie znajdziesz w zestawieniu dobrego dla siebie, mamy dla Ciebie kilka wskazówek. Oto nasze rady, które pomogą Ci w wyborze odpowiedniej lokaty na 3 miesiące.
Najważniejsze jest zapoznanie się z dostępnymi ofertami. Najszybszym rozwiązaniem będzie przejrzenie rankingów najlepszych lokat. Jeden z nich możesz znaleźć poniżej.
Musimy określić, jaką sumę chcemy przeznaczyć na lokatę i jak długo nie będzie nam ona potrzebna.
Wybierzmy te z najwyższym oprocentowaniem i sprawdźmy, czy nie kryją się za nim dodatkowe opłaty.
Następnie zapoznajmy się z warunkami aktywacji lokaty, przykładowo czy konieczne jest posiadanie konta w danej placówce, czy oferta została skierowana tylko do nowych klientów.
Przeczytajmy wszystkie niezbędne dokumenty, takie jak regulamin czy tabela oprocentowania.
Wybierzmy najlepszą dla siebie opcję i podpiszmy umowę.
Ranking lokat na 3 miesiące

>

Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus BannerWujek Sknerus Banner