Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.


OSTATNI DZWONEK
Wujek Sknerus - facebook Wujek Sknerus - Google+ Wujek Sknerus - Twitter

Ranking lokat bez konta


Banki często oferują nam skorzystanie z lokaty w pakiecie z innym produktem, co może zaowocować dodatkowymi opłatami. Jeśli dana usługa jest nam niepotrzebna, to po co w nią inwestować? Z myślą o takich klientach banki wprowadziły do swoich ofert lokaty bez konieczności zakładania konta. Czy to możliwe? Jakie rodzaje depozytów są dostępne w takim wariancie i który wybrać? Ranking lokat bez konta WujkaSknerusa zapewni Ci dostęp do niezbędnych informacji i najlepszych ofert.

Lokaty krótkoterminowe

Ranking lokata 3 mięsieczna

Ranking lokata 6 miesięczna

Ranking lokata na rok

Ranking lokaty długoterminowe1
Nest Lokata – Nest Bank
 
 
 
 
 

Nest Lokata – Nest Bank

Okres: 3, 6, 12, 18 lub 24 miesiące | Zakres kwot: od 1000 do 2 000 000 zł
2,80 %

2
Lokata - IN BANK
 
 
 
 
 

Lokata - IN BANK

Okres: 3, 6, 12, 18, 24, 36, 48, 60 miesięcy | Zakres kwot: od 5000 do 400 000 zł
2,65 %

3
Lokata Mobilna – Getin Bank
 
 
 
 
 

Lokata Mobilna – Getin Bank

Okres: 2 miesiące | Zakres kwot:  od 500 do 20 000 zł
4,00 %

4
Lokata HIT - Idea Bank
 
 
 
 
 

Lokata HIT - Idea Bank

Okres: 3 miesiące | Zakres kwot: od 500 do 20 000 zł
3,90 %

Gwarantowane 3% od Getin Bank.
ZAKOŃCZONA

Gwarantowane 3% od Getin Bank

Bardzo niewiele dzieli Cię od tego, by zyskać gwarantowane 3% w sakli roku przez 3 miesiące i pomnożyć swoje pieniądze. Zobacz sam, jakie proste warunki wystarczy spełnić. Niech regularne odkładanie zaprocentuje. 

Konto Mocno Oszczędnościowe – z oprocentowaniem 2,7%.
ZAKOŃCZONA

Konto Mocno Oszczędnościowe – z oprocentowaniem 2,7%

Konto Mocno Oszczędnościowe pozwoli Ci powiększać środki zgromadzone na rachunku. Pozwól Twoim pieniądzom się pomnażać. 

Gwarantowane 3,5% przez 12 miesięcy od Getin Bank.
ZAKOŃCZONA

Gwarantowane 3,5% przez 12 miesięcy od Getin Bank

Bardzo niewiele dzieli Cię od tego, by zyskać gwarantowane 3,5% przez 12 miesięcy i pomnożyć swoje pieniądze. Zobacz sam, jakie proste warunki wystarczy spełnić. 

Czas na oszczędzanie z mobilnym kontem od BZ WBK.
ZAKOŃCZONA

Czas na oszczędzanie z mobilnym kontem od BZ WBK

Wiele badań statystycznych pokazuje, że Polakom żyje się coraz lepiej i bogacimy się. Twój domowy budżet też odnotowuje nadwyżki? Nie trzymaj ich w skarpecie lub na nieoprocentowanym koncie. Niech te pieniądze zarabiają dla Ciebie z mobilnym kontem.

Getin Bank daje 2,5% - oszczędzamy?.
ZAKOŃCZONA

Getin Bank daje 2,5% - oszczędzamy?

Jak pomnożyć nasze pieniądze? To proste. Oszczędzamy z kontem oszczędnościowym Getin Banku.

Idea Bank: zupełnie darmowe konto Idealne.
ZAKOŃCZONA

Idea Bank: zupełnie darmowe konto Idealne

Idea Bank jest kolejnym bankiem, który oferuje swoim klientom indywidualnym bezpłatne konto osobiste. Czym w takim razie wyróżnia się na tle innych banków?

2,5% na koncie oszczędnościowym Profit +150 zł.
ZAKOŃCZONA

2,5% na koncie oszczędnościowym Profit +150 zł

Bank Millennium rozpoczął V edycję promocji z oprocentowaniem 2,5% na swoim Koncie Oszczędnościowym Profit. Dodatkowo na start można otrzymać 150 zł. To obecnie jedna z najlepszych ofert na rynku. Dzięki temu tekstowi zawiłości regulaminu nie będą przeszkodą, by skorzystać z promocji.  1  

Ranking lokat bankowych bez zakładania konta

Często zdarza się sytuacja, że kiedy znajdziemy już odpowiednią dla siebie ofertę z satysfakcjonującym oprocentowaniem, pojawiają się problemy. Jednym z nich może być konieczność założenia konta bankowego w celu skorzystania z produktu w wariancie promocyjnym.

Dlaczego? Jednym z powodów jest fakt, że bankom bardziej opłaca się przechowywanie naszych pieniędzy za darmo niż płacenie za możliwość korzystania ze środków oddanych w depozyt. W celu wyrównania wartości odsetek proponują lokaty w połączeniu z innymi produktami, którymi najczęściej są konta osobiste.

Jednocześnie pojawiają się na rynku bankowym również lokaty, które zwalniają nas z konieczności posiadania konta w siedzibie danej instytucji. Wśród nich można znaleźć przedstawicieli każdego rodzaju depozytu. Jednak najwięcej produktów należy do grup lokat: krótkoterminowych, długoterminowych, kwartalnych i na nowe środki. W pierwszej kolejności zostaną one scharakteryzowane, a następnie przedstawimy ich konkretne przykłady.

Ranking lokat bez konta – lokata kwartalna

Lokata kwartalna – inaczej lokata 3M – charakteryzuje się okresem lokowania środków na 3 miesiące. To jeden z najkorzystniejszych produktów oferowanych przez banki na stosunkowo krótki okres czasu. Biorąc pod uwagę fakt, że kapitalizacja odsetek odbywa się jednorazowo na koniec obowiązywania umowy, bardziej opłaca się zawierać umowy na dłuższe okresy. Jednak produkt ten został stworzony z myślą o osobach, które nie mają pewności, czy nie będą potrzebowały swoich oszczędności w najbliższym czasie. W związku z czym mogą sobie pozwolić jedynie na krótsze lokaty terminowe.

Drugą grupą, do której skierowana jest oferta, to osoby biorące aktywny udział w bankobraniu. Trzy miesiące to nie tylko wystarczający czas na zebranie odpowiedniej sumy odsetek, ale szansa na zmianę instytucji na posiadającą korzystniejsze warunki oprocentowania. Pomnożenie kapitału własnego na podobnych umożliwiają również niektóre lokaty na krótszy termin niż 3 miesiące.

Ranking lokat bankowych bez konta – lokata krótkoterminowa

Lokaty obowiązujące przez krótszy okres niż 3 miesiące są również dobrym rozwiązaniem na pomnażanie swojego zysku. Jedynym warunkiem jest brak dodatkowych opłat oraz konieczności zakładania konta. W przeciwnym razie oprocentowanie w skali roku po odliczeniu podatku Belki może być za niskie i w konsekwencji nie przynosić realnego zysku. Lokaty krótkoterminowe posiadają bogatą ofertę promocyjną, a ich warunki mogą się szybko zmieniać, co również sprzyja w aktywnym bankobraniu.

Korzystanie z krótkiego terminu lokowania pieniędzy umożliwia również bezpieczne przechowywanie oszczędności tym, którzy w najbliższym czasie będą ich potrzebowali. Jeżeli ktoś ma problem z wydawaniem środków finansowych odłożonych na “czarną godzinę”, warto spróbować oszczędzania z lokatami krótkoterminowymi. Perspektywa otrzymania odsetek może działać motywująco, zaś groźba ich utraty pomoże wytrwać w inwestycji.

Ranking lokat bez zakładania konta – lokata długoterminowa

Jednym z czynników zagrażających naszym oszczędnościom jest inflacja, czyli powszechny wzrost cen usług i jednoczesne obniżenie wartości pieniądza. Jednak jest szansa na zniwelowanie tego zagrożenia, dzięki skorzystaniu z lokaty długoterminowej. Ich oprocentowanie mniej kusi, a termin obowiązywania umowy może przerażać, ale umożliwi nam zarobienie na odsetkach.

Jedną z zalet lokat długoterminowych jest pewność, że nasze pieniądze są bezpieczne. Nawet jeśli pojawią się problemy, będziemy mogli odzyskać cały kapitał własny dzięki Bankowemu Funduszowi Gwarancyjnemu. Najdłuższy okres obowiązywania zamrożenia naszych oszczędności wynosi 36 miesięcy, czyli aż trzy lata.

Lokata bez konta – na jaki czas?

Każda lokata posiada wady i zalety. Nie da się jednoznacznie stwierdzić, która jest najlepsza, ponieważ zależy to między innymi od:

kwoty, jaką dysponujemy,
motywów, jakie nami kierują,
naszych prognoz dotyczących wartości stóp procentowych,
planowanych wydatków,
chęci korzystania z ofert promocyjnych
Jeśli wolimy korzystać z lokat promocyjnych lub przewidujemy wydatki, na które przeznaczone zostaną nasze oszczędności, wówczas zaleca się skorzystanie z krótszych okresów lokowania. Natomiast kiedy wolimy bezpiecznie przechować swoje pieniędzy w banku i jednocześnie zarobić na odsetkach warto wybrać dłuższy termin.

Ranking lokat internetowych bez konta

Ranking zawiera wybrane przez nas lokaty według ogólnych kryteriów. Jednak zaleca się ponowną selekcję wymienionych w zestawieniu produktów z uwzględnieniem własnych preferencji.

>

Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus BannerWujek Sknerus Banner