Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.


OSTATNI DZWONEK
Wujek Sknerus - facebook Wujek Sknerus - Google+ Wujek Sknerus - Twitter

Ranking kont studenckich


Ranking, który prezentujemy poniżej dedykowany jest dla wszystkich studentów i osób do 26 roku życia zamierzających otworzyć konto bankowe. Stworzyliśmy zestawienie najlepszych kont dla studenta, po to aby w jednym miejscu można było porównać wszystkie wady i zalety opisywanych kont bankowych. Konto studenckie w wielu usługach jest bardzo podobne do kont osobistych, jednak przy wyborze najlepszego konta studenckiego należy zwrócić uwagę na szereg istotnych rzeczy. Poniżej dowiesz się, jak wybrać najlepsze konto dla studenta.  

Ranking kart kredytowych

Ranking kont dla młodych

Ranking kont osobistych

Ranking kont oszczędnościowych1
ING Bank Śląski Konto Mobi
 
 
 
 
 

ING Bank Śląski Konto Mobi


2
mBank eKonto m
 
 
 
 
 

mBank eKonto m


3
Nest Bank Nest Konto
 
 
 
 
 
4 (80%) 1 głosów

Nest Bank Nest Konto


4
Idea Bank Konto Idealne
 
 
 
 
 

Idea Bank Konto Idealne


5
Bank Millennium Konto 360 Student
 
 
 
 
 

Bank Millennium Konto 360 Student


Gwarantowane 3% od Getin Bank.
ZAKOŃCZONA

Gwarantowane 3% od Getin Bank

Bardzo niewiele dzieli Cię od tego, by zyskać gwarantowane 3% w sakli roku przez 3 miesiące i pomnożyć swoje pieniądze. Zobacz sam, jakie proste warunki wystarczy spełnić. Niech regularne odkładanie zaprocentuje. 

Konto Mocno Oszczędnościowe – z oprocentowaniem 2,7%.
ZAKOŃCZONA

Konto Mocno Oszczędnościowe – z oprocentowaniem 2,7%

Konto Mocno Oszczędnościowe pozwoli Ci powiększać środki zgromadzone na rachunku. Pozwól Twoim pieniądzom się pomnażać. 

Gwarantowane 3,5% przez 12 miesięcy od Getin Bank.
ZAKOŃCZONA

Gwarantowane 3,5% przez 12 miesięcy od Getin Bank

Bardzo niewiele dzieli Cię od tego, by zyskać gwarantowane 3,5% przez 12 miesięcy i pomnożyć swoje pieniądze. Zobacz sam, jakie proste warunki wystarczy spełnić. 

Czas na oszczędzanie z mobilnym kontem od BZ WBK.
ZAKOŃCZONA

Czas na oszczędzanie z mobilnym kontem od BZ WBK

Wiele badań statystycznych pokazuje, że Polakom żyje się coraz lepiej i bogacimy się. Twój domowy budżet też odnotowuje nadwyżki? Nie trzymaj ich w skarpecie lub na nieoprocentowanym koncie. Niech te pieniądze zarabiają dla Ciebie z mobilnym kontem.

Getin Bank daje 2,5% - oszczędzamy?.
ZAKOŃCZONA

Getin Bank daje 2,5% - oszczędzamy?

Jak pomnożyć nasze pieniądze? To proste. Oszczędzamy z kontem oszczędnościowym Getin Banku.

Idea Bank: zupełnie darmowe konto Idealne.
ZAKOŃCZONA

Idea Bank: zupełnie darmowe konto Idealne

Idea Bank jest kolejnym bankiem, który oferuje swoim klientom indywidualnym bezpłatne konto osobiste. Czym w takim razie wyróżnia się na tle innych banków?

2,5% na koncie oszczędnościowym Profit +150 zł.
ZAKOŃCZONA

2,5% na koncie oszczędnościowym Profit +150 zł

Bank Millennium rozpoczął V edycję promocji z oprocentowaniem 2,5% na swoim Koncie Oszczędnościowym Profit. Dodatkowo na start można otrzymać 150 zł. To obecnie jedna z najlepszych ofert na rynku. Dzięki temu tekstowi zawiłości regulaminu nie będą przeszkodą, by skorzystać z promocji.  1  

Ranking kont dla studentów

Studia są szczególnym czasem w życiu człowieka. Kto raz miał okazję studiować, zwłaszcza poza miejscem swojego zamieszkania, będzie po latach miło wspominał czas spędzony na uczelni, w bibliotece. Studia to również czas zabawy ze znajomymi, czy wspólnych wyjazdów w góry, nad jezioro, czy za granicę. W takich okolicznościach wyjątkowo przyda się karta płatnicza, jednak nie warto wybierać konta bankowego “na ślepo”, bez porównania ofert. Na opłaty podczas prowadzenia i użytkowania konta bankowego oraz dedykowanej do rachunku karty płatniczej składa się szereg usług, za które bank nalicza sobie prowizję. Stworzony przez Wujka Sknerusa ranking kont studenckich pomoże ci wybrać takie konto dla studenta, aby korzystać z jak największej liczby usług bankowych za darmo lub ograniczyć koszty prowadzenia rachunku bankowego do niezbędnego minimum. Sprawdź najlepsze konto dla studenta według Wujka Sknerusa.

Konto studenckie

Konto studenckie charakteryzuje się przede wszystkim określonym wiekiem klienta. Zazwyczaj są to konta, które może otworzyć osoba w wieku od 18 do 26 lat. Ranking kont studenckich stworzony przez Wujka Sknerusa uwzględnia najważniejsze czynniki oceny, które powinieneś sprawdzić, zanim otworzysz konto bankowe dla studentów. Sprawdź, na co szczególnie powinieneś zwrócić uwagę:

Kto może otworzyć konto studenckie?

Tutaj masz ułatwione zadanie, ponieważ prezentowany ranking kont dla studentów został precyzyjnie wyselekcjonowany. Wybrane oferty uwzględniają wyłącznie konta bankowe dla studentów, czyli dla osób od 18 do 26 roku życia lub konta dla młodych osób np. od 13 roku życia. Dodatkowo sprawdzisz ważne informacje dotyczące opłat za prowadzenie rachunku, gdy ukończysz 26 rok życia. Wiele godnych polecenia ofert kont dla studenta umożliwia płynną zmianę konta w tym samym banku lub proponuje równie opłacalną kontynuację. By sprawdzić, które konta możesz używać na tych samych, preferencyjnych warunkach po utracie statusu studentach, zobacz szczegóły kont zamieszczone w tabeli.

Jaka jest opłata za otwarcie konta?

To bardzo istotna informacja, ponieważ warto sprawdzić, który bank oferuje otwarcie konta za darmo. Dlaczego mamy płacić za otwarcie konta w wybranym banku, jeśli inny oferuje te same warunki prowadzenia rachunku, ale nie pobiera prowizji za otwarcie. Wiecie doskonale, że Wujek Sknerus uwielbia minimalizować koszty i korzystać z promocji, więc otwarcie konta za 0 zł to podstawa przy wyborze rachunku.

Czy muszę płacić miesięczną opłatę za prowadzenie rachunku?

Na rynku jest wiele kont bankowych dla studentów, które są całkowicie darmowe lub niemal darmowe. Studentom bardzo zależy na tym, aby nie musieć zasilać swojego konta regularnymi wpływami, które zwalniają z opłat za użytkowanie rachunku - tak zazwyczaj są skonstruowane rachunki osobiste. Nasz ranking kont dla studentów przedstawia oferty kont, które nie wymagają comiesięcznych opłat za użytkowanie zarówno konta jak i przypisanej karty płatniczej.

Konto bankowe dla studentów - co dalej po upływie 26 roku życia?

Konta studenckie dedykowane są osobom, które nie ukończyły 26 roku życia. Wielu studentów, którzy już posiadają konta bankowe umożliwiające im opłacanie wynajmu mieszkania, akademika, zakup pomocy naukowych, czy po prostu podstawowych środków niezbędnych do życia, zastanawia się, co z kontem bankowym w momencie ukończenia 26 roku życia. Nasz ranking kont dla studentów przedstawia warunki, na jakich będzie funkcjonowało konto bankowe, jeśli posiadacz wyrazi dalszą chęć kontynuowania rachunku. Warto poznać dokładne koszty prowadzenia konta, zanim zdecydujemy się na otwarcie rachunku.

Czy posiadając wybrane konto, będę mógł używać płatności mobilnych?

Prezentowane konta bankowe dla studentów, powinny odpowiedzieć nam na pytanie, czy posiadając rachunek studencki w wybranych banku będziemy mogli używać płatności mobilnych. Mowa nie tylko o BILK, Android Pay, czy Apple Pay, ale również o płatnościach HCE. HCE to nowoczesna technologia ( z ang. Host Card Emulation) pozwalająca na zbliżeniową płatność telefonem. Działa na takiej samej zasadzie, co płatność zbliżeniowa kartą. W tym przypadku do terminala zbliżamy po prostu nasz telefon, który posiada funkcję NFC - stąd często można spotkać określenie płatności NFC.

Czy mam szansę na dodatkowe korzyści?

Zapewne widziałeś reklamy banków mówiące o dodatkowych korzyściach po założeniu konta, zniżkach, systemach punktowych, czy moneybacku za płatności. Zobacz w rankingu kont studenckich, jakie promocje zostały przygotowane przez wybrany bank i zarabiaj na płatnościach kartą lub wykonywaniu przelewów.

>

Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus BannerWujek Sknerus Banner