Ranking kont oszczędnościowych 2018-02-23T10:55:11+00:00

Najlepsze

promocje finansowe

dla Ciebie

Newsletter
Zapisz się do newslettera i otrzymuj najnowsze oferty

Ranking kont oszczędnościowych

1

Getin Bank – konto oszczędnościowe

Zakres kwot: 0,01 – 200.000 zł.

2,5%
Sprawdź
2

Konto oszczędnościowe Nest Bank

Zakres kwot: 1000 – 50.000 zł.

2,5%
Sprawdź
3

Konto oszczędnościowe Profit

Zakres kwot: 1000 – 100.000 zł.

2,5%
Sprawdź
4

Konto Lokacyjne

Zakres kwot: 0,01 – bez limitu

2,5%
Sprawdź
5

Konto Zośka PRO

Zakres kwot: 0,01 – bez limitu

2,25%
Sprawdź
6

Konto Freemium

Zakres kwot: do 50.000 zł.

3%
Sprawdź
7

Konto Zyskowne – Biznes

Zakres kwot: do 100.000 zł.

2,20%
Sprawdź
8

Lion’s Excellence

Zakres kwot: Bez limitu

2,15%
Sprawdź

Idea Bank: zupełnie darmowe konto Idealne

Idea Bank jest kolejnym bankiem, który oferuje swoim klientom indywidualnym bezpłatne konto osobiste. Czym w takim razie wyróżnia się na tle innych banków?

W pierwszej kolejności sprawdźmy, jakich opłat możemy uniknąć prowadząc konto Idealne. Bank oferuje nam 0 zł za otwarcie oraz prowadzenie konta, za standardowe przelewy internetowe oraz za dwa pierwsze przelewy natychmiastowe w miesiącu.

Zakładając konto Idealne możemy się spodziewać nie tylko braku opłat za powyższe usługi, ale także otrzymujemy kartę debetową MasterCard, dostęp do platformy Idea Cloud z aplikacją mobilną (platforma ta została uznana za najbardziej innowacyjny projekt bankowy na świecie; pozwala sprawdzić płynność finansową lub przechowywać dokumenty).

Idea Bank zapewnia nam także nielimitowany dostęp do coworku Idea Hub – propozycja ta jest na tyle niespotykana w polskich bankach, że warto się bliżej temu przyjrzeć.

Idea Hub polega na udostępnieniu klientom banku wspólnego miejsca do pracy, w którym można także zasięgnąć porady pracownika banku. Bank udostępnia nie tylko miejsce do pracy, ale także sprzęt biurowy oraz aktualne wydania dzienników biznesowych i literatury dla przedsiębiorców. W takim miejscu nie musimy spędzać wielu godzin, nawet jeśli chcemy wysłać maila lub podładować telefon, Idea Hub jest idealnym miejscem do tego.

Jak widać, Idea Bank w większej mierze skupia swoje usługi wokół przedsiębiorców, mimo że oferuje także konta osobiste dla klientów indywidualnych. Dodatki, które otrzymujemy wraz z zawarciem umowy na konto Idealne mogą nie przekonywać osób, które nie prowadzą własnej działalności gospodarczej.

Argumentem, który może jednak przekonać klientów indywidualnych do otwarcia konta w tym banku, może być pakiet usług dostępnych w ramach systemu bankowości elektronicznej, a dotyczy to przede wszystkim ofert oszczędnościowych.

Klienci banku mogą skorzystać z konta oszczędnościowego ZOŚKA, które oferuje oszczędzanie z 2,25% zyskiem w skali roku. Druga oferta konta oszczędnościowego to konto ZYSKOWNE. Te z kolei oferuje oprocentowanie środków do 2,20% w skali roku, ale przy określonych kwotach zdeponowanych na koncie.

Osoby zainteresowane otwarciem konta Idealne mogą to zrobić poprzez wniosek online.

Zobacz więcej wiadomości
Newsletter
Zapisz się do newslettera i otrzymuj najnowsze oferty
poradnik