Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Ranking kont oszczędnościowych 2018-07-29T00:32:25+00:00

Najlepsze

promocje finansowe

dla Ciebie

Newsletter
Zapisz się do newslettera i otrzymuj najnowsze oferty

Ranking kont oszczędnościowych

1

Getin Bank – konto oszczędnościowe

Zakres kwot: 0,01 – 200.000 zł.

2,5%
Sprawdź
2

Konto oszczędnościowe Nest Bank

Zakres kwot: 1000 – 50.000 zł.

2,5%
Sprawdź
3

Konto oszczędnościowe Profit

Zakres kwot: 1000 – 100.000 zł.

2,5%
Sprawdź
4

Konto Lokacyjne

Zakres kwot: 0,01 – bez limitu

2,5%
Sprawdź
5

Konto Zośka PRO

Zakres kwot: 0,01 – bez limitu

2,25%
Sprawdź
6

Konto Freemium

Zakres kwot: do 50.000 zł.

3%
Sprawdź
7

Konto Zyskowne – Biznes

Zakres kwot: do 100.000 zł.

2,20%
Sprawdź
8

Lion’s Excellence

Zakres kwot: Bez limitu

2,15%
Sprawdź
Zobacz więcej wiadomości
Newsletter
Zapisz się do newslettera i otrzymuj najnowsze oferty
Zobacz więcej wiadomości
poradnik
poradnik
wywiady