Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.


OSTATNI DZWONEK
Wujek Sknerus - facebook Wujek Sknerus - Google+ Wujek Sknerus - Twitter

Ranking kont dla młodych


Każde dziecko w pewnym momencie swojego życia potrzebuje świadomości posiadania własnych pieniędzy. Możliwość rozpoczęcia zarządzania swoimi finansami przez nastolatków pod kontrolą rodziców jest możliwe. Instytucje bankowe umożliwiają to dzięki swoim produktom dla młodych, które mogą zostać założone za pośrednictwem opiekunów przez osoby od 13 roku życia.

Ranking kart kredytowych

Ranking kont osobistych

Ranking kont oszczędnościowych

Ranking kont studenckich1
PKO Konto Dziecka + Karta PKO Junior w PKO Bank Polski
 
 
 
 
 

PKO Konto Dziecka + Karta PKO Junior w PKO Bank Polski


2
Konto 360° Junior w Millennium Bank
 
 
 
 
 

Konto 360° Junior w Millennium Bank


3
eKonto m w mBanku
 
 
 
 
 

eKonto m w mBanku


4
Konto Mobi w  ING Bank Śląski
 
 
 
 
 

Konto Mobi w  ING Bank Śląski


Gwarantowane 3% od Getin Bank.
ZAKOŃCZONA

Gwarantowane 3% od Getin Bank

Bardzo niewiele dzieli Cię od tego, by zyskać gwarantowane 3% w sakli roku przez 3 miesiące i pomnożyć swoje pieniądze. Zobacz sam, jakie proste warunki wystarczy spełnić. Niech regularne odkładanie zaprocentuje. 

Konto Mocno Oszczędnościowe – z oprocentowaniem 2,7%.
ZAKOŃCZONA

Konto Mocno Oszczędnościowe – z oprocentowaniem 2,7%

Konto Mocno Oszczędnościowe pozwoli Ci powiększać środki zgromadzone na rachunku. Pozwól Twoim pieniądzom się pomnażać. 

Gwarantowane 3,5% przez 12 miesięcy od Getin Bank.
ZAKOŃCZONA

Gwarantowane 3,5% przez 12 miesięcy od Getin Bank

Bardzo niewiele dzieli Cię od tego, by zyskać gwarantowane 3,5% przez 12 miesięcy i pomnożyć swoje pieniądze. Zobacz sam, jakie proste warunki wystarczy spełnić. 

Czas na oszczędzanie z mobilnym kontem od BZ WBK.
ZAKOŃCZONA

Czas na oszczędzanie z mobilnym kontem od BZ WBK

Wiele badań statystycznych pokazuje, że Polakom żyje się coraz lepiej i bogacimy się. Twój domowy budżet też odnotowuje nadwyżki? Nie trzymaj ich w skarpecie lub na nieoprocentowanym koncie. Niech te pieniądze zarabiają dla Ciebie z mobilnym kontem.

Getin Bank daje 2,5% - oszczędzamy?.
ZAKOŃCZONA

Getin Bank daje 2,5% - oszczędzamy?

Jak pomnożyć nasze pieniądze? To proste. Oszczędzamy z kontem oszczędnościowym Getin Banku.

Idea Bank: zupełnie darmowe konto Idealne.
ZAKOŃCZONA

Idea Bank: zupełnie darmowe konto Idealne

Idea Bank jest kolejnym bankiem, który oferuje swoim klientom indywidualnym bezpłatne konto osobiste. Czym w takim razie wyróżnia się na tle innych banków?

2,5% na koncie oszczędnościowym Profit +150 zł.
ZAKOŃCZONA

2,5% na koncie oszczędnościowym Profit +150 zł

Bank Millennium rozpoczął V edycję promocji z oprocentowaniem 2,5% na swoim Koncie Oszczędnościowym Profit. Dodatkowo na start można otrzymać 150 zł. To obecnie jedna z najlepszych ofert na rynku. Dzięki temu tekstowi zawiłości regulaminu nie będą przeszkodą, by skorzystać z promocji.  1  

Konto dla młodych

Konto dla młodych to produkt bankowy skierowany do osób małoletnich i ich rodziców. Instytucje finansowe zapewniają młodym możliwość nauki odpowiedzialnego zarządzania pieniędzmi poprzez korzystanie z kont już od 13 roku życia. Wszystko odbywa się pod pełną kontrolą rodziców, którzy najczęściej mają dostęp do historii transakcji swojego dziecka poprzez zalogowanie na rachunek własny. Dodatkowo opiekunowie prawni mogą ustalić w banku dzienny limit transakcji zarówno pod względem wartości, jak i ilości, jakich może dokonać małoletni. Umożliwi to uniknięcie zagrożenia nadszarpnięciem finansów.

Niestety konta dla osób poniżej 13 roku życia są rzadkim produktem. Udało nam się dotrzeć do dwóch takich ofert, jednak obie są niejako połączone z bankiem Pekao, a ich korzystanie zostało oparte na takich samych zasadach. Dlatego też w rankingu zostanie uwzględniony tylko jeden z nich.

Konto młodzieżowe – dodatkowe możliwości

Instytucje bankowe walczą o każdego klienta, wskutek czego do podstawowych produktów dołączane są często dodatkowe korzyści. Młodzieży zależy na byciu modnym, na czasie, dlatego wielu przedstawicieli tej grupy bardziej zwróci uwagę na możliwość dopasowania wyglądu karty niż tablicę opłat i prowizji. Efektem tego personalizacja “pieniądza elektronicznego” staje się niemal standardem.

Nie można również zapomnieć, że wielu młodych ludzi swoje oszczędności przeznacza na przyjemności. Jeśli więc u jednego z usługodawców istnieje możliwość zdobycia przykładowo darmowych biletów do kina, a u drugiego nie, to nastolatkowi bardziej przypadnie do gustu pierwsza z ofert. Dlatego coraz więcej firm proponuje swoim klientom dodatkowe promocje, premie czy rabaty. Mają one postać zwrotów części pieniędzy za skorzystanie z usług partnerów banku czy możliwości zdobycia nagród przykładowo w postaci bonów na zakupy w empiku itd. Warto również na to zwrócić uwagę podczas selekcji. Jeśli można skorzystać z bonusów, to dlaczego by tego nie zrobić?

Nie ulega jednak wątpliwości, że to rodzice decydują o ostatecznym wyborze produktu bankowego. Dlatego promocje obejmują również zwiększenie oprocentowania konta oszczędnościowego przykładowo na 4 miesiące lub też możliwość otrzymania dodatkowej sumy pieniędzy po spełnieniu warunku utrzymania odpowiedniego salda na koncie lub wykonania określonej liczby transakcji itd.

Konto bankowe dla młodych – czy warto założyć?

Dzięki korzystaniu z konta bankowego dla młodych uczymy swoje dzieci odpowiedzialnego zarządzania pieniędzmi od najmłodszych lat. W przyszłości może to pozytywnie wpłynąć na ich zaradność finansową. Ponadto konto bankowe dla młodzieży charakteryzuje się niższymi opłatami za usługi, dlatego jest to również dobry sposób na zaoszczędzenie pieniędzy. Nasze konto zamieni się później w pełnoprawny produkt bankowy dla dorosłych, a my dzięki byciu stałymi klientami będziemy mogli skorzystać z dodatkowych profitów.

Konto bankowe dla młodzieży – darmowe?

Czy konto bankowe dla młodzieży naprawdę jest darmowe? To jedno z pytań, które bez wątpienia wielu z nas sobie zadaje. Większość z banków w przypadku tych ofert nie wprowadza “haczyków” w postaci ukrytych opłat. Jednak zawsze należy zapoznać się z szczegółowymi zasadami prowadzenia konta i dokonywania transakcji, ponieważ brak opłat może być objęty pewnymi warunkami. Przykładowo może być wymagana pewna minimalna liczba transakcji. To jeden z punktów, na który należy zwrócić szczególną uwagę przy selekcji ofert.

Ranking kont dla młodych

W poniższym rankingu kont dla młodych znajdują się oferty, które naszym zdaniem można nazwać najlepszymi. Jednak każdy z nas ma inne potrzeby, dlatego pierwszy produkt na liście nie musi być numerem jeden dla wszystkich. Konta powinny zostać przeanalizowane przez nas kolejny raz pod względem indywidualnych kryteriów.

Najlepsze konto dla młodych – jak wybrać?

Aby wybrać najlepszą dla nas propozycję z listy konto dla młodych ranking, należy odpowiedzieć sobie na kilka pytań.

Od jakiego wieku dostępne jest konto?
Czy nie ma ukrytych opłat? Czy na pewno wszystkie podstawowe usługi są darmowe?
Czy należy utrzymać minimalne saldo na koncie, aby jego prowadzenie było darmowe? Czy obsługa karty jest darmowa? Czy istnieją limity transakcji pod względem ilości oraz ich minimalnej wartości?
Czy istnieje opłata za wypłaty w bankomatach i wpłaty we wpłatomatach?
Czy jest możliwość nałożenia limitu przez rodziców na maksymalną kwotę wypłat oraz transakcji bezgotówkowych?
Czy rodzice mają pełną kontrolę nad kontem dziecka?
Jakie dodatkowe możliwości otrzymuje klient? Czy można dopasować do siebie wygląd karty? Czy istnieją premie za otwarcie konta, dodatkowe bonusy w postaci rabatów itd.?

Konto dla młodych ranking

W naszym rankingu można zapoznać się z ofertami banków, które uznaliśmy za najlepsze. Jednak ostatecznej selekcji powinniśmy dokonać zgodnie z odpowiedziami na wypisane wyżej pytania, ponieważ każdy potrzebuje, czego innego. Zapraszamy do zapoznania się z Rankingiem kont dla młodych.

>

Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus BannerWujek Sknerus Banner