Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.


OSTATNI DZWONEK
Wujek Sknerus - facebook Wujek Sknerus - Google+ Wujek Sknerus - Twitter


Gwarantowane 3% od Getin Bank

Bardzo niewiele dzieli Cię od tego, by zyskać gwarantowane 3% w sakli roku przez 3 miesiące i pomnożyć swoje pieniądze. Zobacz sam, jakie proste warunki wystarczy spełnić. Niech regularne odkładanie zaprocentuje. 

Gwarantowane 3% od Getin Bank
2018-11-13
TRWA DO 2018-12-16
ZAKOŃCZONA

Twoje korzyści:

  • 3% gwarantowane przez 3 miesiące dla kwoty 200 000 zł.


Dla kogo promocja?


Promocja przeznaczona jest dla osób, które nie miały konta osobistego w Getin Bank lub dla tych którzy otworzą konto oszczędnościowe i zasilą je nowymi środkami. Udziału w promocji nie mogą wziąć konta prowadzone jako rachunki wspólne.

Czas trwania promocji


Oferta jest ważna od 15.10.2018 r. do 16.12.2018 r.


Jak założyć konto oszczędnościowe w GetIn Banku?


Jeśli jesteś nowym klientem banku przejdź na stronę promocji i złóż w pierwszej kolejności wniosek o konto osobiste Proste Zasady. Wypełnij formularz i wyślij go, a do 24 godzin skontaktuje się z Tobą konsultant z banku, by dokończyć proces weryfikacji danych i składania wniosku o nowy rachunek. Następnie podpisz umowę w obecności kuriera, a później aktywuj konto. Informację, że proces ten sie zkaończyl otrzymasz zarówno na maila, jak i smsem.OTWÓRZ KONTO
Mając już rachunek w banku, wystarczy wypełnić krótki wniosek:KRÓTKI WNIOSEKBonus 3% przez 12 miesięcy – warunki do spełnienia


Złóż dyspozycję o konto oszczędnościowe. Następnie zasil je kwotą do 200 000 zł w czasie trwania promocji. Nowe środki to te, które wpłacone zostaną po dacie salda początkowego, tzn. po 11.10.2018 r. OTWÓRZ KONTOWypłata odsetek


Odsetki z tytuły podwyższonego oprocentowania trafią na Twoje konto oszczędnościowe do 15 dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki oferty.

Chcesz wiedzieć więcej o Koncie Proste Zasady? Zajrzyj do naszego przeglądu kont osobistych.SPRAWDŹ KONTO
 

Pamiętaj, że ważna jest regularność w oszczędzaniu. Odkładane kwoty są mniej ważne. Systematyczność to dobry nawyk, który procentuje.>
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus BannerWujek Sknerus Banner