Getin Bank daje 2,5% – oszczędzamy?

  • Getin Bank daje 2,5% - oszczędzamy?

Jak pomnożyć nasze pieniądze? To proste. Oszczędzamy z kontem oszczędnościowym Getin Banku.

Oszczędzamy, ale nie blokujemy pieniędzy

Lokaty bywają odstraszające, bo na jakiś czas nie mamy dostępu do środków. Jeśli jednak nie chcemy trzymać pieniędzy w przysłowiowej skarpecie, to konto oszczędnościowe będzie idealnym rozwiązaniem.

Konto oszczędnościowe to najlepszy sposób, by oszczędzać

Dlaczego konto oszczędnościowe?

  • BEZPŁATNE – nie płacimy za jego otwarcie i prowadzenie, a dostęp do bankowości internetowej oraz mobilnej także mamy darmowe.
  • ZAWSZE OPROCENTOWANE – środki na koncie oszczędnościowym są zawsze oprocentowane, a odsetki otrzymujesz zawsze na koniec miesiąca.
  • SWOBODA WPŁAT I WYPŁAT – masz możliwość wpłacania i wypłacania pieniędzy o dowolnym czasie i w dowolnej kwocie, nie tracąc odsetek. Pamiętaj jednak, że tylko pierwsza wypłata w miesiącu jest bezpłatna, a każda kolejna kosztuje 9 zł.
  • STAŁY DOSTĘP – pieniądze możesz przelać za pomocą bankowości internetowej, mobilnej, telefonicznej lub w oddziale banku. Gdziekolwiek jesteś i kiedy chcesz.

Brzmi atrakcyjnie?

Jak oszczędzać z Getin Bankiem

Jeśli chcesz, by Twoje pieniądze zaczęły rosnąć powinieneś posiadać umowę o Konto Oszczędnościowe oraz Konto Osobiste.  Pamiętaj o zaznaczeniu zgód marketingowych na Tak. Zadbaj jeszcze o wpływ nowych środków w czasie przystąpienia do Oferty Specjalnej i już.

Nie oszczędzamy – wykluczenie

Z oferty „Na nowe środki” Getin Banku nie możesz skorzystać, jeśli korzystałeś z promocji między 18.12.2017 r., a 14.01.2018 r.

Co zyskujesz?

Odkładasz regularnie tyle ile chcesz, a w zamian otrzymujesz 2,5 % w skali roku przez 4 miesiące. Maksymalna kwota to 200 000 zł.

2,5% w skali roku

w skali roku przez 4 miesiące

dla nowych środków do 200 tys. zł z Kontem Osobistym

Oszczędzamy?

2018-02-23T11:03:15+00:00 Grudzień 29th, 2017|Możliwość komentowania Getin Bank daje 2,5% – oszczędzamy? została wyłączona