Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.


OSTATNI DZWONEK
Wujek Sknerus - facebook Wujek Sknerus - Google+ Wujek Sknerus - Twitter


Getin Bank daje 2,5% - oszczędzamy?

Jak pomnożyć nasze pieniądze? To proste. Oszczędzamy z kontem oszczędnościowym Getin Banku.

Getin Bank daje 2,5% - oszczędzamy?
2017-12-29
TRWA DO 2018-05-31
ZAKOŃCZONA
Oszczędzamy, ale nie blokujemy pieniędzy


Lokaty bywają odstraszające, bo na jakiś czas nie mamy dostępu do środków. Jeśli jednak nie chcemy trzymać pieniędzy w przysłowiowej skarpecie, to konto oszczędnościowe będzie idealnym rozwiązaniem.
Konto oszczędnościowe to najlepszy sposób, by oszczędzać

Dlaczego konto oszczędnościowe?
  • BEZPŁATNE - nie płacimy za jego otwarcie i prowadzenie, a dostęp do bankowości internetowej oraz mobilnej także mamy darmowe.

  • ZAWSZE OPROCENTOWANE - środki na koncie oszczędnościowym są zawsze oprocentowane, a odsetki otrzymujesz zawsze na koniec miesiąca.

  • SWOBODA WPŁAT I WYPŁAT - masz możliwość wpłacania i wypłacania pieniędzy o dowolnym czasie i w dowolnej kwocie, nie tracąc odsetek. Pamiętaj jednak, że tylko pierwsza wypłata w miesiącu jest bezpłatna, a każda kolejna kosztuje 9 zł.

  • STAŁY DOSTĘP - pieniądze możesz przelać za pomocą bankowości internetowej, mobilnej, telefonicznej lub w oddziale banku. Gdziekolwiek jesteś i kiedy chcesz.


Brzmi atrakcyjnie?


Jak oszczędzać z Getin Bankiem


Jeśli chcesz, by Twoje pieniądze zaczęły rosnąć powinieneś posiadać umowę o Konto Oszczędnościowe oraz Konto Osobiste.  Pamiętaj o zaznaczeniu zgód marketingowych na Tak. Zadbaj jeszcze o wpływ nowych środków w czasie przystąpienia do Oferty Specjalnej i już.


Nie oszczędzamy - wykluczenie


Z oferty „Na nowe środki” Getin Banku nie możesz skorzystać, jeśli korzystałeś z promocji między 18.12.2017 r., a 14.01.2018 r.

Co zyskujesz?


Odkładasz regularnie tyle ile chcesz, a w zamian otrzymujesz 2,5 % w skali roku przez 4 miesiące. Maksymalna kwota to 200 000 zł.
2,5% w skali roku

w skali roku przez 4 miesiące

dla nowych środków do 200 tys. zł z Kontem Osobistym

Oszczędzamy?>
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus BannerWujek Sknerus Banner