Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Proste zasady zwrotu 5%

  • Proste zasady zwrotu 5%

Wśród ofert wielu banków bardzo często spotykamy zwroty za płatności, np. BLIKIEM. Getin Bank dołącza się do tej grupy i oferuje proste zasady zwrotu 5% wartości transakcji. Sensowna propozycja?

Konto Proste Zasady

Getin Bank proponuje klientom bardzo proste zasady – zapłać raz kartą debetową i korzystaj z konta za 0 zł. Proste? Proste.

Jeśli otworzysz konto zyskasz dodatkowo :

– 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,
– 0 zł za prowadzenie konta przy jednej płatności kartą lub BLIKiem miesięcznie,
– 0 zł za wydanie i prowadzenie karty debetowej,
– 0 zł za krajowe przelewy w Bankowości Internetowej i Mobilnej.
Załóż konto

 

Proste Zasady ze zwrotem 5%

Getin Bank oferuje zwrot nowym i obecnym klientom, którzy w okresie od 18.02.2017 r. do 18.02.2018 r. nie posiadali żadnego konta osobistego w Getin Noble Banku S.A., za założenie konta i za zaksięgowane na koncie płatności kartą debetową lub BLIKIEM. Masz okazję odzyskać 5% wydatków, do 30 zł miesięcznie, a po pół roku wzbogacisz się nawet o 180 zł.

Na założenie konta masz czas między 19.02.2018 r., a 15.04.2018 r.

proste zasady zwrotu 5%

Bank zwróci Ci określona kwotę do 15. każdego miesiąca po upływie pełnego miesiąca, w którym spełnisz wymagania regulaminu. Pod uwagę się nie są brane transakcje zwrócone, wycofane lub zakwestionowane.

Jak skorzystać z promocji Proste zasady ze zwrotem 5%

Wystarczą 3 kroki, a w kolejnym miesiącu, bez większego wysiłku pieniądze mogą być do Twojej dyspozycji. Ktoś powie, że to mała kwota, ale pamiętajcie, grosz do grosza, a będzie kokosza 🙂 Jeśli przy okazji załatwiania codziennych zakupów, możesz na tym trochę zaoszczędzić to chyba warto?

Pozostało do zakończenia
0
0
0
0
Dni
0
0
Godz.
0
0
Min
0
0
Sec
Łap promocję!
2018-05-21T06:29:30+00:00 Luty 23rd, 2018|.