Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
300 zł na zakupy do Biedronki. Taka oferta od Citibanku!

  • 300 zł na zakupy do Biedronki. Takie oferta od Citibanku!

Spieszymy poinformować, że mamy dla Was z promocją, gorącą jak bułki w Biedronce (te pieczone na miejscu oczywiście 🙂 Chciałbyś 300 zł na bułki i nie tylko? Zrób z nami cztery kroki i ciesz się zyskiem.

Krok 1 – formularz

Wypełnij formularz, dzięki niemu doradca banku skontaktuje się z Tobą, by pomóc Ci złożyć wniosek o kartę kredytową. Będziesz musiał dosłać jeszcze dokument potwierdzający Twój dochód (np. skan wyciągu bankowego).

Krok 2 – zgody marketingowe

Pamiętaj, by wyrazić zgodę na: przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

Krok 3 – masz kartę

Po otrzymaniu karty zaloguj się do serwisu bankowości internetowej Citibank Online. Masz na to czas do końca drugiego miesiąca kalendarzowego od podpisania umowy.

Krok 4 – transakcje

Jesteś już bardzo blisko. Wystarczy, że dokonasz 5 transakcji w pierwszym i 5 transakcji w drugim miesiącu od daty zawarcia umowy o kartę. Elektroniczny bon o wartości 300 zł na zakupy w sklepach Biedronka dostaniesz w wiadomości w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online. Będzie to w następnym miesiącu po spełnieniu wszystkich warunków.


Karta Kredytowa Citi Simplicity – korzyści?

Przez rok nie poniesiesz opłat za kartę główną. Możesz być pewnym,  że nie zapłacisz opłaty rocznej (RRSO 10,47%). Darmowe jest także powiadomienie SMS. To dzięki usłudze CitiAlerts i bezpłatnemu powiadomieniu SMS masz na od razu szczegółowe informacje o transakcjach i limicie zadłużenia. Dodatkowo nie zapłacisz za powiadomienia o braku spłaty karty.

RRSO dla karty wynosi 10,47%

[/fusion_text]

Łap promocję!
[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

2018-04-09T09:19:25+00:00 Styczeń 4th, 2018|Możliwość komentowania 300 zł na zakupy do Biedronki. Taka oferta od Citibanku! została wyłączona