Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.


OSTATNI DZWONEK
Wujek Sknerus - facebook Wujek Sknerus - Google+ Wujek Sknerus - Twitter


Konto 360° od Banku Millennium

Sprawdź czy Konta 360° jest dla Ciebie.

Konto 360° od Banku Millennium
2018-04-20

Twoje korzyści:

 • 0 zł za otwarcie konta,

 • 0 zł za prowadzenie konta,

 • 0 zł za kartę, 

 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą, 

 • 0 zł za przelewy w złotówkach poprzez serwis www i aplikację, 

 • 0 zł za przelewy przez e-mail lub telefon, 

 • 0 zł za realizację zleceń stałych lub poleceń zapłaty, 

 • 0 zł za wyciąg elektroniczny, 

 • 0 zł za sprawdzenie salda w bankomacie Millenium, 

 • 0 zł za korzystanie z wpłatomatu Millennium, 

 • nieoprocentowany do 7 dni limit na koncie, 

 • ultranowoczesna aplikacja, dzięki której kupisz bilet i opłacisz parking, zapłacisz kodem Blik, weźmiesz pożyczkę, wykupisz OC, • ubezpieczenie w Pakiecie Bardzo Pomocnym: pomoc domowa, pomoc medyczna, pomoc IT, ubezpieczenia karty, • Lubię to polecam - program nagradzany m.in. rabatami i darmowymi biletami (np. kin Multikino i Helios),

 • cashback,

 • płatności zbliżeniowe,

 • możliwość założenia konta bez wychodzenia z domu,

 • program rabatowy Inspiracje – atrakcyjne rabaty u blisko 1000 partnerów akcji.


Co zyskujesz?


Jeśli chcesz by wszystko kręciło się wokół Ciebie, łącznie z Twoim kontem bankowym, to Konto 360° Banku Millennium spełni Twoje oczekiwania. Nie zapłacisz za otwarcie i prowadzenie konta. Totalne 0 zł za przelewy w złotówkach i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą. Nowoczesna aplikacja, która ułatwi Ci życie – nieważne czy kupujesz bilet do kina, czy szukasz parkometru pod urzędem. Dodatkowo pakiet (naprawdę) Bardzo Pomocny, a na deser rabaty i setki zniżek u partnerów akcji Inspiracje. Jeśli polubisz (bądź pokochasz) Konto 360° to śmiało polecaj – zostaniesz dodatkowo nagrodzony.

Minusy konta:


– warunkiem, by konto, karta i bankomaty były za 0 zł jest wykonanie przynajmniej jednej płatność kartą, bądź kodem Blik oraz… uzyskanie wpływów w wysokości minimum 1000 zł, ale z innego banku,

– brak oprocentowania konta,

– płaty za przelewy PLN w placówce mogą wynieść nawet 7,99 zł,

– opłaty za przelewy zagraniczne, w obcych walutach, wysyłanych do banków zagranicznych oraz w walutach obcych wysyłanych do banków krajowych – to koszt 0,5% min. 20 zł, ale max. 125 zł.

Konto 360° Banku Millennium uznawane jest za jedno z najlepszych na rynku. Wystarczy naprawdę niewiele, by karta, prowadzenie rachunku i wypłaty z każdego bankomatu na świecie nic Cię nie kosztowały. Paleta nagród, niespodzianek, przydatnych ubezpieczeń i masa udogodnień potrafią dogodzić niejednemu wybrednemu klientowi. Usiądź wygodnie w fotelu i załóż przez internet Konto 360° w Banku Millennium, a kurier dostarczy Ci umowę pod same drzwi.

ZAŁÓŻ KONTO DZIŚ I ZYSKAJ 150 zł DO ZALANDOOTWÓRZ KONTO>


Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus BannerWujek Sknerus Banner