Korzyści dla Młodych od PKO Banku Polskiego

  • 100 karta podarunkowa na allegro

Jesteś młody i cenisz sobie niezależność? Chcesz wkroczyć w dorosły świat finansów i jeszcze na tym zarobić? Masz dar przekonywania? Odpowiedz TAK, a ja przedstawię Ci korzyści dla Młodych od PKO Banku Polskiego.

PKO Konto dla Młodych

Masz między 18, a 26 lat i jeszcze nie założyłeś własnego konta bankowego? Jeśli tak to nie zwlekaj i otwórz konto w PKO Banku Polskim. Miej bank zawsze pod ręką, bo w telefonie i zgarnij dla siebie kilka bonusów.

  • 0 zł za kartę (minimum 5 płatnościach miesięcznie, inaczej opłata w wysokości 5 zł).
  • 0 zł za pakiet 5 SMS-ów w ramach usługi Powiadomienia SMS (dzięki niej będziesz na bieżąco z tym, co się dzieje  na Twoim koncie).
  • 0 zł za krajowe standardowe przelewy przez internet i aplikację mobilną IKO
  • Debet na koncie do 500 zł przez 30 dni (zyskasz pieniądze na nieplanowane wydatki)
  • Dostęp przez serwis internetowy i aplikację mobilną do Twojego konta.
  • Atrakcyjne zniżki i promocje znajdziesz na stronie banku.
  • Usługa automatycznego oszczędzania na różne sposoby.
Wypełnij wniosek

Inne korzyści dla Młodych

Warto założyć rachunek w PKO, bo zyskujesz dodatkową nagrodę 100 zł, które wydasz na Allegro na co tylko chcesz. Nowa gra, książka, a może sprzęt sportowy czy ciuchy. Na co wydasz swoją premię?

Jak zyskać 100 zł 

Każdy, kto nie maił rachunku w PKO Banku Polskim między 1.01.-31.12.2017 r. może skorzystać z oferty. Wystarczy, że wypełnisz formularz i otworzysz konto razem z kartą. Pamiętaj o wyrażeniu zgód marketingowych. Możesz z nich zrezygnować, ale dopiero po otrzymaniu nagrody. Jeśli zrobisz to wcześniej – bank nie przyzna Ci kuponu. Zgłoś również chęć udziału w promocji ↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

PKO konto dla młodych

Oferta jest aktywna od 19 lutego 2018 r. do 30.03.2018 r. lub do wyczerpania voucherów, których ilość bank przewidział na 3500 sztuk. Jeśli zainteresowanie będzie bardzo duże, PKO Bank Polski zapowiedział, że może zwiększyć ilość kart podarunkowych dla Młodych.

Nagroda w wysokości 100 zł trafi do osób, które spełnią warunki promocji. Po pozytywnej weryfikacji otrzymasz elektroniczny kod. O kolejności przyznawania nagród, decyduje kolejność kompletnych zgłoszeń. Warto się spieszyć.

Premie przyznawane będą w dwóch turach:

  1. do 16 marca, Ci którzy spełnią warunki promocji do 9 marca,
  2. po zakończeniu promocji, od 20 kwietnia, Ci którzy spełnią warunki promocji do 9 marca.

Karta podarunkowa o wartości 100 zł do wydania na Allegro ważna jest do 31 października 2018 r.

Korzyści dla Młodych za polecenia

Ci którzy mają żyłkę przedsiębiorcy, mogą zyskać jeszcze więcej. Pochwal się Kontem dla Młodych znajomym i za każde skuteczne polecenie zgodne z warunkami programu Mam PKO zyskasz dodatkowe 100 zł. Poza tym wchodzisz do gry o nawet 3000 zł. Pomyśl, na co wydałbyś takie pieniądze?

Oferta PKO Banku Polskiego skierowana do Młodych jest bardzo fajna, bo dzięki niej masz szansę sporo zyskać. Załóż swoje pierwsze konto już dziś i ciesz się bonusami.

Wypełnij wniosek

2018-02-27T14:50:21+00:00 Luty 26th, 2018|.