Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Wpłacaj pensję i zyskuj dodatkowe 120 zł

  • zyskaj do 120 zł

Jak otrzymać dodatkowe pieniądze za coś tak normalnego, jak wpływ pensji na konto? Wystarczy naprawdę niewiele, by zyskać dodatkowe 120 zł. Zainteresowany?

Dla kogo dodatkowe 120 zł?

Uczestnikiem promocji może być indywidualny klient Banku ING, który w systemie Moje ING znalazły wiadomość z zaproszeniem do wzięcia udziału w akcji. Poza tym należy spełnić kilka warunków, by dodatkowe 120 zł było Twoje.

Zyskaj do 120 zł za pensję

Celem oferty jest nagrodzenie osób, które regularnie przelewają swoje wynagrodzenie na Konto z Lwem: Direct, Komfort, Klasyczne lub Student.

Jak zdobyć dodatkowe 120 zł?

Przede wszystkim sprawdź czy bank wysłać Ci zaproszenie do wzięcia udziału w promocji. Jeśli tak to między 7.03.2018 r., a 31.05.2018 r. wypełnij formularz zgłoszenia dostępny tutaj oraz zaakceptuj regulamin promocji.

Przez 4 miesiące (marzec-wrzesień) zapewnij na Twoje konto wpływ z tytułu wynagrodzenia na łączną kwotę 1000 zł w każdym miesiącu. Wykluczone są przelewy z innych Twoich rachunków, wpłaty we wpłatomacie lub oddziale banku. Spełnienie tych warunków gwarantuje Ci premię w wysokości 100 zł. Masz chrapkę na dodatkowe 20 zł?

120 zł przysługuje tym, którzy przez Moje ING dostali zaproszenie do wzięcia udziału w promocji, spełnią poprzednie warunki, a dodatkowo między 7.03.2018 r., a 31.05.2018 r. złożą dyspozycję przelewu pensji w Moje ING, ale będzie ono jednorazowym wpływem o minimalnej wartości 1000 zł. 

Wypłata nagrody

W czasie wypłaty nagrody musisz być właścicielem konta w ING. Pieniędzy na koncie możesz się spodziewać do 31.10.2018 r. 

NIE MASZ JESZCZE KONTA W ING? MOŻESZ ZAŁOŻYĆ JE JUŻ TERAZ. KLIKNIJ W ZDJĘCIE I PRZEJDŹ DO SKŁADANIA WNIOSKU.

2018-05-21T06:28:13+00:00 Marzec 12th, 2018|.