Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.


OSTATNI DZWONEK
Wujek Sknerus - facebook Wujek Sknerus - Google+ Wujek Sknerus - Twitter


Konto Mocno Oszczędnościowe – z oprocentowaniem 2,7%

Konto Mocno Oszczędnościowe pozwoli Ci powiększać środki zgromadzone na rachunku. Pozwól Twoim pieniądzom się pomnażać. 

Konto Mocno Oszczędnościowe – z oprocentowaniem 2,7%
2018-08-14
TRWA DO 2018-10-15
ZAKOŃCZONA

Twoje korzyści:

  • oprocentowanie 2,7% dla nowych środków

  • przez 4 miesiące,

  • do 100 000 zł.


Dla kogo promocja?


Promocja skierowana jest dla nowych lub obecnych klientów, którzy w czasie trwania promocji dokonają wpłaty nowych środków, na swoje konto oszczędnościowe.

ZAREJESTRUJ SIĘCzas trwania promocji


Oferta jest ważna od 1.08.2018 r. do 15.10.2018r. Z promocyjnego oprocentowania możesz skorzystać przez 4 miesiące od pierwszej wpłaty nowych środków.

Konto Mocno Oszczędnościowe – zasady promocji


Hasłem promocyjnym Konta Mocno Oszczędnościowego jest Oszczędności są po to, żeby z nich korzystać, a ten rachunek na to Ci pozwala. Wybierasz środki, kiedy chcesz, nie zamrażasz swoich pieniędzy, a jednocześnie one rosną.

Żeby skorzystać z promocji złóż wniosek online. Po wysłaniu formularza potwierdź umowę. Możesz to zrobić robiąc przelew, podpisując ją przy kurierze lub za pośrednictwem rozmowy videorozmowy. Teraz wystarczy już tylko wpłacić pieniądze na konto i patrzeć, jak rosną Twoje oszczędności.ZŁÓŻ WNIOSEKNowe środki - nadwyżka ponad saldo Konta Mocno Oszczędnościowego oraz łączne saldo środków zgromadzonych na należących do klienta rachunkach oszczędnościowych, oszczędnościowo-rozliczeniowych i lokatach terminowych, prowadzonych w złotych i walutach (po przeliczeniu na złote) z dnia 27.07.2018 r. 

Możesz mieć jedno takie konto w promocyjnym oprocentowaniu. Jeśli pieniądze, które wpłyną na rachunek nie są nowymi środkami lub okres promocji skończy się, procentowanie na Koncie Mocno Oszczędnościowym jest zmienne i ustalane co miesiąc.

Największe korzyści Konta Mocno Oszczędnościowego


Konto Mocno Oszczędnościowe pozwala Ci na pomnażanie pieniędzy przy jednoczesnym stałym do nich dostępie. Bez utraty odsetek możesz wypłacać nawet drobne kwoty w dowolnym czasie, a przelewy na Twoje konto w Alior Banku są darmowe.>
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus BannerWujek Sknerus Banner