Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.


OSTATNI DZWONEK
Wujek Sknerus - facebook Wujek Sknerus - Google+ Wujek Sknerus - Twitter


Czas na oszczędzanie z mobilnym kontem od BZ WBK

Wiele badań statystycznych pokazuje, że Polakom żyje się coraz lepiej i bogacimy się. Twój domowy budżet też odnotowuje nadwyżki? Nie trzymaj ich w skarpecie lub na nieoprocentowanym koncie. Niech te pieniądze zarabiają dla Ciebie z mobilnym kontem.

Czas na oszczędzanie z mobilnym kontem od BZ WBK
2018-04-26
TRWA DO 2018-07-01
ZAKOŃCZONA

Twoje korzysci:

  • oprocentowanie 2,7& w skali roku.


Dla kogo promocja?


Promocja jest przeznaczona dla osób, które są posiadaczami mobilnego konta w BZ WBK.

Czas trwania promocji


Akcja trwa od 5.03.2018 r. do 30.06.2018 r. Z korzystnego oprocentowania możesz korzystać do 30.07.2018 r.

OTWÓRZ KONTOZysk z mobilnym kontem BZ WBK - warunki do spełnienia


Złóż przez internet wniosek o rachunek promocyjny, którym jest mobilne konto BZ WBK. Ty decydujesz w jaki sposób chcesz podpisać umowę. Masz do wyboru:

  • kuriera,

  • przelew internetowy z konta w innym banku,

  • rozmowa z wideo doradcą,

  • doradcę mobilnego, będącego poza siedzibą banku.


Na nowo otwarty rachunek możesz wpłacić do 100 000 zł. Przelana kwota będzie w okresie trwania promocji na 2,7% w skali roku. Po zakończeniu oferty spada do 0,4% w skali roku. Pamiętaj, im wcześniej wpłacisz środki, tym więcej zyskasz. Tylko od Ciebie zależy ile i jak długo będziesz oszczędzał. Niewątpliwą korzyścią konta oszczędnościowego jest to, że wpłacasz i wypłacasz, kiedy chcesz.

Nie płacisz za otwarcie i prowadzenie rachunku i za pierwszą transakcję z konta.OTWÓRZ KONTO
***

Warto oszczędzać za pośrednictwem konta oszczędnościowego? >
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus BannerWujek Sknerus Banner