Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.


OSTATNI DZWONEK
Wujek Sknerus - facebook Wujek Sknerus - Google+ Wujek Sknerus - Twitter


2,5% na koncie oszczędnościowym Profit +150 zł

Bank Millennium rozpoczął V edycję promocji z oprocentowaniem 2,5% na swoim Koncie Oszczędnościowym Profit. Dodatkowo na start można otrzymać 150 zł. To obecnie jedna z najlepszych ofert na rynku. Dzięki temu tekstowi zawiłości regulaminu nie będą przeszkodą, by skorzystać z promocji.

2,5% na koncie oszczędnościowym Profit +150 zł
2017-11-24
TRWA DO 2018-01-14
ZAKOŃCZONA
Promocja Banku Millennium powoli zyskuje miano kultowej. W zamian za ulokowanie na koncie nowych środków, możemy zyskać w skali roku 2,5% do kwoty 100 000 złotych. Podobnie jak przy poprzednich edycjach, klienci mogą liczyć na obowiązywanie wysokiego oprocentowania przez maksymalnie 92 dni od chwili wpłacenia pieniędzy na rachunek. Z oferty można skorzystać do 13 stycznia 2018 roku korzystając z tej STRONY.Tylko dla nowych środków


Konto oszczędnościowe Profit zazwyczaj zapewnia dość niskie oprocentowanie rzędu 0,5 -0,6% dla kwoty do 50 000 zł lub nieco ponad 1% dla kwot wyższych, sięgających ponad 500 000 zł. Bank Millennium co jakiś czas oferuje jednak atrakcyjne promocje. Tak jest również tym razem. Kluczową sprawą w przypadku oferty, którą opisujemy, są nowe środki. co dla banku oznacza pieniądze wpłacone na konto po 14 października 2017 roku. W tym przypadku liczy się dzień sprawdzania przez instytucję salda.
PRZYKŁAD


Jeśli do 14.10.2017 r. klient miał na rachunku 50 000 zł, po nim na jego koncie znalazło się 20 000 zł, a następnie 60 000  zł, to podwyższone oprocentowanie będzie dotyczyć tylko pierwszej różnicy względem salda, czyli 20 000 zł.


 

O koncie oszczędnościowym profit - warunki


Promocja trwa od 15 października 2017 roku do 13 stycznia 2018 roku. Po tym okresie obowiązuje standardowe, zmienne oprocentowanie rachunku. Olbrzymią zaletą korzystania z konta jest możliwość zasilenia go jednorazowo, jak i regularnie, a także wypłacanie i wpłacanie środków kiedy tylko chcemy, bez utraty odsetek. Z tym ostatnim łączy się jednak drobna uwaga, a mianowicie za drugi i następny przelew w tym samym miesiącu naliczona zostanie opłata 7,5 złotego. Każdy klient może posiadać wyłącznie jedno konto Profit!Zgarnij premię na start


Bank tradycyjnie już przygotował ciekawą opcję dla nowych klientów. Chodzi o kolejną edycję Money Manii, w ramach której za założenie Konta 360 ° (Konto 360 ° Student dla osób poniżej 26. roku życia) możemy zyskać 150 zł w formie bonu do wykorzystania w serwisie Allegro. Okres karencji w tym przypadku jest dość znaczny, ponieważ oferta dotyczy albo całkowicie nowych klientów, albo osób, które nie były posiadaczami konta od 1 kwietnia 2015 roku.


 

Jakie warunki należy spełnić?


W listopadzie i grudniu klient musi wykonać jedną płatność bezgotówkową (kartą lub za pomocą BLIK-u) na dowolną kwotę oraz zapewnić minimum 1000 zł wpływu na konto. Wnioski o otwarcie rachunku można złożyć online lub w placówce do 30 października, a termin podpisania umowy wyznaczono na maksimum 6 listopada.

>
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus BannerWujek Sknerus Banner