Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
100 zł bonusu do Allegro z BZ WBK

  • 100 zł bonusu do Allegro z BZ WBK

Masz 5 minut na to, żeby dostać 100 zł bonusu do Allegro? Chcesz wiedzieć, jak to zrobić? Zobacz, czym kusi dziś Bank Zachodni WBK.

Konto Jakie Chcę, czyli?

Bezwarunkowo nie będziesz ponosił opłat za prowadzenie konta konta oraz za smsKod. Masz też możliwość wyboru sposobu pobierania opłaty na karcie Dopasowanej.

Założenie konta jest szybkie i bardzo proste. Wystarczy skorzystać z formularza rejestracyjnego, który znaleźć możesz pod tym linkiem.

100 zł bonus do Allegro, proszę

Z oferty mogą skorzystać osoby, które w przeciągu ostatnich 12 miesięcy nie były posiadaczem lub współposiadaczem konta w Banku Zachodnim WBK (nie są brane pod uwagę konta oszczędnościowe i konta walutowe). Po zawarciu umowy z bankiem i dokonaniu płatności kartą przypisaną do rachunku lub przez BLIK albo w technologii HCE na łączną kwotę minimum 150 zł w ciągu 60 dni od wysłania do Ciebie Wniosku Internetowego, voucher może być Twój.

Ucieszyłyby Cię dodatkowe środki do wykorzystania na Allegro? Nie czekaj i klikaj —-> TUTAJ.

  • Jeśli nie chcesz, by ominął Cię kolejny wpis dotyczący atrakcyjnych promocji, polub nasz profil na FACEBOOK.
  • Podziel się informacją ze znajomymi.

[/fusion_text]

Łap promocję!
[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

2018-05-21T06:38:26+00:00 Grudzień 19th, 2017|Możliwość komentowania 100 zł bonusu do Allegro z BZ WBK została wyłączona