Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.


OSTATNI DZWONEK
Wujek Sknerus - facebook Wujek Sknerus - Google+ Wujek Sknerus - Twitter


Zimowy bonus, czyli 200 zł za otwarcie konta + 300 zł do Biedronki

Nowy Rok i nowe świetne promocje. Teraz 200 zł możesz zyskać dzięki promocji BGŻ BNP Paribas. Sięgnij po Zimowy bonus. 

Zimowy bonus, czyli 200 zł za otwarcie konta + 300 zł do Biedronki
2019-01-14
TRWA DO 2019-01-25
ZAKOŃCZONA

Twoje korzyści:

  • 2 x 100 zł w gotówce


Dla kogo promocja?


Promocja skierowana jest do nowych klientów, którzy na 24 miesiące przed podpisaniem umowy o konto objęte promocją, nie posiadali (bycie współwłaścicielem także wyklucza) rachunku w BGŻ BNP Paribas.


Czas trwania promocji


Oferta jest ważna od 4.01.2019 r. do 21.01.2019 r. lub do wyczerpania puli 1500 promocyjnych rachunków.

Zimowy bonus otwarcie rachunku


Po raz kolejny możesz skorzystać z oferty, dzięki której zyskasz 200 zł. Testowaliśmy podobną propozycję banku na sobie jakiś czas temu i zgarnięcie tych pieniędzy jest naprawdę łatwe.

W pierwszej kolejności przejdź na stronę promocji i tam wypełnij formularz rejestracyjny. Zaznacz niezbędne zgody marketingowe i zaakceptuj regulamin. Kliknij ZAREJESTRUJ SIĘ.PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI
Potwierdzenie objęcia promocją powinno Ci się pojawić na ekranie monitora. Znajdziesz je także na swojej skrzynce mailowej.

Teraz wykorzystując link promocyjny otrzymany na maila po rejestracji. złóż wniosek o konto osobiste wraz z kartą oraz dostępem do bankowości elektronicznej. Masz na to czas do 31.01.2019 r., warto się jednak pospieszyć, bo to pierwsza promocja tego roku, liczba kont z bonusem ograniczona, a chętnych na podreperowanie domowego budżetu po świętach może być sporo.

Po wypełnieniu i wysłaniu wniosku o konto, nie pozostaje Ci nic innego, jak podpisać umowę do 15.02.2019 r. za pośrednictwem kuriera.

Zimowy bonus – jak zyskać 200 zł?


Założyłeś już konto, umowa podpisana, czas przejść do kolejnego etapu, który przybliży Cię do 200 zł.

Pierwsze 100 zł będzie Twoje, jeśli po założeniu rachunku osobistego dodatkowo dokonasz aktywacji aplikacji mobilnej GOmobile. Masz na to czas do 28.02.2019r. W lutym 2019 r. wykonasz przynajmniej jeden przelew wykorzystując do tego bankowość elektroniczną (Pl@net lub GOmobile), a transakcje bezgotówkowe wykonane za pomocą karty do konta będą opiewały na kwotę minimum 300 zł.

By stać się szczęśliwym posiadaczem drugiej nagrody w postaci kolejnej 100, w marcu i kwietniu 2019 r. wykonaj transakcje bezgotówkowe o łącznej wartości minimum 300 zł (w każdym z tych miesięcy). Poza tym Twoje konto powinno być zasilone kwotą minimalną kwotą 1000 zł również w każdym z tych miesięcy.

Pamiętaj, że Zimowy bonus trafi do Ciebie, jeśli na dzień wypłaty bonusów będziesz dalej posiadaczem konta osobistego, karty i dostępu do bankowości elektronicznej.PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI
Przyznanie nagrody w promocji Zimowy bonus

O tym, że dodatkowe pieniądze zasilą Twój rachunek dowiesz się za pośrednictwem maila, który podałeś w formularzu rejestracyjnym.

O przyznaniu pierwszej nagrody dowiesz się do 15.03.2019 r., a jej przekazanie będzie miało miejsce do 31.03.2019 r. Informacji o drugim bonusie spodziewaj się do 17.05.2019 r., zaś wpływu nagrody oczekuj do 31.05.2019 r.

Dodatkowo razem z wiadomością o przyznaniu nagrody, na maila otrzymasz również link oraz unikalny kod, który posłuży Ci do
zalogowania się na bezpiecznej stronie, gdzie Twoim zadaniem będzie uzupełnienie zawartych tam danych o numer konta otwartego w promocji, które jednocześnie posłuży do wypłaty premii. Nie zapomnij tego zrobić do 26.03.2019 r. 

300 zł do Biedronki


Przejdź na stronę promocji i złóż wniosek o kartę kredytową Banku. Konsultant zadzwoni do Ciebie i dokończycie proces składania wniosku. Po pozytywnym rozpatrzeniu prośby o kartę, podpisz umowę, a w kolejnych miesiącach wykonuj płatności nową kartą na kwotę minimum 500 zł i zbieraj bony do wydania w Biedronce. Po ten bonus możesz sięgać przez 6 miesięcy, co da Ci łącznie kwotę 300 zł.

ZŁÓŻ WNIOSEK O KARTĘ


>

Jak to zrobić?
KROK 1
Zarejestruj się w promocji do 31.01.2019 r.
KROK 2
Podpisz umowę do 15.02.2019 r.
KROK 3
Popierz aplikację GOmobile, płac kartą i zapewnij wpływ na konto przez kolejne 2 miesiące.
KROK 4
Czekaj na wpływ 200 zł
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus BannerWujek Sknerus Banner