Ruszaj w drogę i zyskuj z BNP Paribas

  • Ruszaj w drogę i zyskuj z BNP Paribas

Z Kontem Optymalnym oferowanym przez BGŻ BNP Paribas czekają na Ciebie dwie promocje “W drogę w kontem” i “Mobilna premia”.  Chciałbyś wiedzieć, co możesz zyskać?

Konto Optymalne, czyli jakie?

Chyba każdemu zależy na tym, by płacić jak najmniej.  W tym przypadku nie zapłacisz za prowadzenie rachunku z aplikacją GOmobile, za obsługę karty debetowej oraz za wypłaty z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash w Polsce.

Złożyć wniosek możesz TUTAJ.

Konto założone? Tak? Gratulacje. Jesteś nowym klientem banku, dzięki czemu masz możliwość skorzystania z promocji.

Wyruszaj w drogę i zyskuj w podróży

Do 22 grudnia 2017 r. złóż wniosek o otwarcie konta optymalnego —> KLIKi zarejestruj się w promocji. Następnie otwórz Konto Optymalne wraz z kartą debetową. Na podpisanie umowy masz na to czas do 12 stycznia 2018 r. Gotowe? Teraz aktywnie korzystaj z rachunku oraz karty, a w od stycznia do marca 5 razy zapłać bezgotówkowo na stacji benzynowej.

Jeśli to Ty będziesz szczęśliwym zwycięzcom, bank do 18 kwietnia poinformuje Cię o tym drogą mailową. Otrzymasz specjalny kod z instrukcją, jak go zrealizować.

“Mobilna premia” z zyskiem do 300 zł

Do promocji powinieneś przystąpić już na etapie zakładania konta. Korzystaj z aplikacji GoMobile na Android Pay lub MasterPass. Premię w wysokości 1 zł odbierzesz za transakcje mobilne, które wykonasz w danym miesiącu kalendarzowym (maksymalnie do 25 zł co miesiąc) przez kolejne 12 miesięcy od założenia rachunku.

Komu w drogę, temu podsumowanie

I na koniec w trzech krótkich punktach, o co chodzi w tej promocji.

– 100 zł w promocji ”W drogę z kontem”;

– 300 zł za transakcje mobilne w promocji ”Mobilna premia”’;

– złóż wniosek przez internet i zdobądź nagrody.

 

  • Jeśli nie chcesz, by ominął Cię kolejny wpis dotyczący atrakcyjnych promocji, polub nasz profil na FACEBOOK.
  • Podziel się informacją ze znajomymi.

 

[/fusion_text]

Łap promocję!
[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

2018-04-09T09:15:37+00:00 Grudzień 18th, 2017|Możliwość komentowania Ruszaj w drogę i zyskuj z BNP Paribas została wyłączona