Rozwiń skrzydła w biznesie z BIZnest

  • rozwiń skrzydła z BIZnest

Konto BIZnest jest dla Ciebie, jeśli cenisz jasne warunki, które nie zmienią się po kilku dniach od podpisania umowy. Każdy kto chciałby mieć konto firmowe za bezwarunkowe 0 zł powinien sprawdzić tę promocję. 

BIZnest, czyli konto za 0 zł

Nest Bank reklamuje się jako bank, który zna potrzeby przedsiębiorców i chce pomóc im się rozwijać. Ma temu pomóc rachunek firmowy i kartę bez opłat.

ZŁÓŻ WNIOSEK

0 zł za konto i kartę

Za prowadzenie i otwarcie BIZnest opłaty nie są pobierane. Tak samo sprawa wygląda z kartą. Możesz wybrać jedną z oferowanych przez bank. Dzięki niej z łatwością zapłacisz za zakupy firmowe w Polsce i za granicą. Możesz płacić zbliżeniowo i przez internet.

0 zł za przelewy do ZUS i US oraz inne przelewy krajowe

Płatności elektroniczne w złotówkach są darmowe. Budżet Twojej firmy nie będzie obciążony dodatkowymi opłatami za wykonywane transakcje.

0 zł za przelew w Euro

Potrzebujesz zrobić przelew w euro? Dzięki przelewom internetowym SEPA Twoje transakcje zagraniczne będą za 0 zł.

Wpłaty i wypłaty

Nest Bank oferuje wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce za 0 zł. Można również z korzystać ze wpłatomatów, które pozwalają na szybki wpływ gotówki na konto.

Darmowa aplikacja mobilna

By z łatwością zarządzać firmowymi finansami, BIZnest oferuje darmową aplikację.

Podsumowanie

BIZnest Konto to rachunek rozliczeniowy prowadzony w złotówkach. Skorzystanie z oferty konta za 0 zł, nie wymaga od klienta spełnienia dodatkowych warunków.  Za inne usługi powiązane z BIZnest Kontem Nest Bank nalicza opłaty i prowizje zgodnie z obowiązującą Tabelą Opłat i Prowizji dla Klientów biznesowych – oferta Rachunków i Kart.

Nominalne roczne oprocentowanie środków na BIZnest jest zmienne i na dzień 31.05.2017 wynosi 0%, bez uwzględnia należnych opłat i prowizji. Szczegółowe warunki otwarcia i prowadzenia rachunków dla przedsiębiorców w Nest Banku, wydawania i obsługi kart płatniczych, korzystania z wpłatomatów w tym oprocentowanie oraz opłaty i prowizje, określone są w Regulaminie rachunków bankowych oraz usług płatniczych dla Klientów biznesowych, Tabeli Oprocentowania dla Klientów biznesowych – oferta Rachunków i Lokat oraz Tabeli Opłat i Prowizji dla Klientów biznesowych – oferta Rachunków i Kart.

Złóż wniosek
2018-02-23T14:58:55+00:00 Luty 12th, 2018|.