“Rodzinne niedziele” z Kolejami Śląskimi

  • rodzinne niedziele

Koleje Śląskie mają kolejną promocję dla rodzin. Zachęcają do wspólnego podróżowania właśnie pociągiem. Chcecie wiedzieć jak skorzystać z oferty?

Obok walki ze smogiem, o czym pisaliśmy tutaj —> Jedź za darmo w Krakowie i na ŚląskuKoleje Śląskie zachęcają rodziny do wspólnego podróżowania w niedziele wolne od handlu. Wiosna to dobry czas, by aktywnie spędzać czas w gronie najbliższych.

Rodzinne niedziele

Organizatorzy promocji proponują, by zamienić samochód na pociąg,  Ma do tego zachęcić oferta „Rodzinne niedziele”, dzięki której z darmowego przejazdu mogą skorzystać rodzice lub opiekunowie podróżujący z dziećmi do 16 roku życia. Bilet kupujemy jedynie dla podopiecznego, a rodzic lub rodzice jadą całkiem za darmo.

Gdzie nie pojedziemy?

Podobnie jak w przypadku darmowych przejazdów wynikających z alarmu smogowego, i w tym przypadku za darmo nie pojedziemy na odcinku Chałupki-Bohumin i w pociągu Ornak jeżdżącym między Żywcem, a Zakopanem czy w pociągach specjalnych.

Gdzie pojedziemy?

Mimo tego wykluczenia, wciąż mamy duże pole manewru. Możemy wybrać się w góry albo do Tarnowskich Gór, gdzie na dworcu kolejowym czeka na nas bardzo ciekawa makieta, gratka dla każdego miłośnika kolejek. Pogoda w najbliższy weekend ma sprzyjać, więc może warto odwiedzić Park Śląski. Macie jeszcze jakieś inne propozycje?

Dodatkowo pamiętaj, że najbliższy weekend to czas ciekawych ofert w atrakcyjnych cenach, o których pisaliśmy tutaj:  Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny.

 

 

PRZYPOMINAMY, że od najbliższej niedzieli obowiązuje kalendarz niedziele z zakazem handluzakaz handlu. Wujek Sknerus przygotował dla Was kalendarz, żebyście wiedzieli, kiedy nie zrobicie zakupów.

 

 

 

2018-03-09T13:46:20+00:00 Marzec 9th, 2018|.