Proste zasady dla młodych od Getin Banku

  • konto proste zasady

A może rozpocząć samodzielne bankowanie z kontem młodzieżowym Proste zasady? Chciałbyś zacząć zarządzać swoimi pieniędzmi, ale nie wiesz gdzie? Może to konto jest własnie dla Ciebie.

Korzyści z kontem Proste Zasady

Kontu na młodych od Getin Banku przyświeca jedna główna zasada – ma być za 0 zł. Jeśli otworzysz tam rachunek, nie zapłacisz za:

  • otwarcie i prowadzenie konta,
  • za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,
  • za wydanie i obsługę karty debetowej,
  • za przelewy w bankowości internetowej i mobilnej.
ZŁÓŻ WNIOSEK

Dodatkowe plusy

Dzięki dodatkowemu darmowemu kontu oszczędnościowemu wkroczysz w świat własnych pieniędzy, jak na Sknerusa przystało. Od samego początku zarządzanie Twoimi środkami będzie na najwyższym poziomie. Odkładanie nawet niewielkich kwot pozwoli Ci wypracować dobre nawyki. Twoje oszczędności będą rosnąć 2,5% w skali roku.

Zarządzanie online

Dzięki bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej, większość spraw związanych z Twoim kontem załatwisz bez wychodzenia z domu czy wizyty w placówce banku. Zapłacisz za zakupy, zrobisz przelew, znajdziesz najbliższy bankomat.

Proste Zasady – zyskujesz rabaty

Partnerzy Getin Banku oferują atrakcyjne rabaty dla posiadaczy konta.

  1. Dla posiadaczy karty  Mastercard® jest program Priceless Specials. Płacąc bezgotówkowo, zbierasz punkty, które później możesz wymienić na atrakcyjne nagrody.
  2. BLIK – płacąc w ten sposób masz okazję zdobyć rabaty do księgarni, u przewoźników czy w sklepach zarówno stacjonarnie, jak i przez internet.
  3. Visa Oferty – rejestrując swoją kartę w tym programie otrzymujesz zwrot za zakupy. Po pobraniu aplikacji mobilnej będziesz zawsze na bieżąco z najnowszymi promocjami, przygotowanymi specjalnie dla Ciebie.

Jak otworzyć konto

Wypełnij wniosek. Otrzymasz go na maila. Po około 24 godzinach spodziewaj się telefonu od konsultanta, który będzie chciał potwierdzić dane. Podpisz umowę. Dostarczy Ci ją kurier, a wszystkie wiadomości z tym związane otrzymasz mailem lub smsem. Aktywnie korzystaj z konta po zalogowaniu do bankowości internetowej. 

Ciekawostka

Konto Proste Zasady ma ciekawą ofertę dla klientów – karty w różnych wzorach i kolorach. Myślę, że nawet najbardziej wymagająca osoba znajdzie grafikę, która przypadnie jej do gustu.

Łap promocję!
2018-02-23T14:56:27+00:00 Luty 13th, 2018|.