Poznaj Polskę lepiej. Zobacz więcej za pół ceny w ten weekend!

  • za pol ceny

Wielkimi krokami zbliża pierwsza niedziela z zakazem handlu. Okazuje się, że to świetny sposób na promowanie innego rodzaju atrakcji. Dla tych, którzy nie mają jeszcze pomysłu na weekend, Wujek Sknerus wynalazł coś ciekawego w sieci. 

Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny akcja ta ma na celu wydłużenie sezonu turystycznego w Polsce. Jej pomysłodawcy chcą, żeby dzięki promocyjnym cenom Polacy chętniej poznawali piękne zakątki swojego kraju. Organizator przedsięwzięcia to Polska Organizacja Turystyczna oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Kiedy?

Od 17.00 9 marca 2018 roku do 23.59 11 marca 2018 roku wszyscy zainteresowani akcją będą mogli skorzystać z produktów lub usług partnerów akcji w obniżonych o minimum 50% od regularnych cen.

Jakie atrakcje?

Na stronie akcji znajdziesz mapę, na której możesz wybrać interesującą Cię lokalizację oraz rodzaj atrakcji. Oferta obejmuje agroturystykę, gastronomię, kulturę i sztukę, sport i rekreację, transport, zwiedzanie, spa i uzdrowiska, noclegi oraz wiele innych. Każdy znajdzie coś dla siebie.
Szukać można także po województwach lub konkretnych miejscowościach. Mapa na stronie aż roi się od zielonych znaczników, które pokazują, gdzie są spędzisz czas w ciągu weekendu za pół ceny.

Co ciekawego?

W Teatrze Polskim im. Hieronima Konieczki w Bydgoszczy zobaczysz spektakl o Beksińskich, ale już tylko w piątek, bo bilety na sobotę wyprzedane. Jeśli chciałbyś poszukać wiosny, ale wcześniej zjeść leniwe śniadanie podane do łóżka to Pałac Poraj zaprasza Cię do siebie. Dużych i małych miłośników  westernów pewnie oferta z Western City Park Rozrywki koło Karpacza.

To tylko kilka przypadkowych atrakcji. A jaki byłby Twój idealny weekend?

Więcej informacji o akcji znajdziesz na stronie www.polskazobaczwiecej.pl

 

 

2018-03-09T13:23:07+00:00 Marzec 9th, 2018|.