Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Płać zbliżeniowo telefonem i zyskaj 40 zł od mBanku

  • zyskaj 40 zł

Obecni klienci mBanku mogą wzbogacić się. Zyskaj 40 zł dzięki płatnościom zbliżeniowym telefonem. Chcesz wiedzieć, jak to zrobić?

Dla kogo promocja?

Skorzystać może każdy, kto jest klientem mBanku i do tej pory nie płacił zbliżeniowo telefonem za pomocą aplikacji mobilnej mBanku, a dodatkowo w zakładce mOkazje ma zaproszenie do wzięcia udziału w promocji.

Jak zyskać bonus?

Premia wypłacana jest dwuetapowo. Kiedy wykonasz minimum jedną transakcje zbliżeniową, otrzymasz 20 zł, żeby otrzymać kolejne 20 zł dodatkowo zrób kolejne 3 płatności telefonem.

Zyskaj 40 zł

Zwrot wpłynie na Twoje konto do 60 dni od zaksięgowania ostatniej transakcji spełniającej warunki promocji. Z oferty możesz skorzystać tylko raz.

Wymagania techniczne

Ze zbliżeniowych transakcji telefonem mogą korzystać osoby z telefonem wyposażonym w technologię NFC i system operacyjny Android w wersji 4.4 lub wyższej.

NIE MASZ JESZCZE KONTA W mBANKU? Może warto go założyć?

pędz po 650 zł do mbanku

2018-05-21T06:28:25+00:00 Marzec 6th, 2018|.