Pędź po 650 zł od mBanku i 100 zł do Decathlonu!

  • Pędź po 650 zł od mBanku i 100 zł do Decathlonu!

650 zł od mBnaku i 100 zł na zakupy do Decathlonu. Tyle pieniędzy w jednym miejscu. Ja, Wujek Sknerus powiadam Wam, że ta oferta jest warta uwagi. 

Worek pieniędzy to ja lubię

W ostatnich miesiącach mBank wiedzie prym jeśli chodzi o ciekawe oferty. Nie mówiąc już o rekordowej wpłacie na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Możesz dostać wysoką premię, jeśli spełnisz kilka prostych warunków. Myślisz, że da się zyskać aż 750 zł? Da się i to bardzo szybko i prosto.

eKonto, czyli:

  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku
  • 0 zł za przelewy internetowe w złotówkach
  • 0 zł za wypłaty kartą od 100 zł z bankomatów Planet Cash, BZ WBK i Euronet
  • 0 zł za kartę debetową przy 5 transakcjach w miesiącu

650 zł od mbanku i voucher

Powracające do 650 zł od mBanku!

Dziś większość z nas, kiedy może wybiera płatność kartą lub Blikiem. Dzięki ofercie mBanku 4% wartości zakupów wraca na Twoje konto. Promocja mBanku obejmuje pięć pełnych miesięcy, czyli maksymalny miesięczny zwrot rzędu 130 zł wydając około 3000 zł. Łączny Twój zysk to 650 zł. Pamiętaj, żeby dostać pieniądze, raz w miesiącu zaloguj się do aplikacji mobilnej. 1000 zł to minimalna kwota, która powinna wpłynąć na Twoje konto. I na koniec, zrób 5 transakcji kartą lub BLIK-iem o minimalnej wartości 250 zł.

Voucher do Decathlonu

Sezon zimowy w pełni. Każdy miłośnik białego szaleństwa pewnie nie pogardzi bonem na zakupy do Decathlonu. Wystarczy, ze zarejestrujesz się na stronie promocji, wyrazisz odpowiednie zgody marketingowe. Jeśli złożysz wniosek dziś, masz miesiąc na otwarcie eKonta. Jeśli zależy Ci na dodatkowej kasie to nie zapomnij o 5 transakcjach na koncie przez minimum 2 miesiące od podpisania umowy.

Warunków do spełnienia dużo, ale i kwota atrakcyjna. Wujek Sknerus, jednak radzi, żeby korzystać, bo kolejnej szansy może nie być.

Promocja jest dla Ciebie?

Z oferty „Lepiej z eKontem” mogą skorzystać osoby, które nie mają konta w mBanku od 1 czerwca 2016 roku. Nie miałeś rachunku w tym banku. Doskonale. Teraz przejdź na stronę promocji i zarejestruj się. Najpóźniej do 31 marca 2018 roku, podpisz umowę o eKonta i zamów kartę debetową połączoną z uruchomionym rachunkiem. Uzbrój się w cierpliwość i na dokumenty.

Kiedy je dostaniesz, pamiętaj o warunkach do spełnienia, a jak je zrealizujesz wypatruj wpływów na konto

Łap promocję!
2018-02-23T20:44:53+00:00 Luty 5th, 2018|.