mBank wesprze WOŚP 7 mln złotych

  • mbank wośp

26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami. Choć liczenie nieustannie trwa, już wiadomo, że padł kolejny rekord. Dzięki ofiarności Polaków można będzie kupić wiele sprzętu medycznego ratującego zdrowie i życie najmłodszych. mBank włącza się w pomoc WOŚP i robi to w wielkim stylu. Czym zaskoczyli? Przyczyniłeś się do tego?

 

mBank gra z WOŚP

Dla mBanku był to pierwszy finał w roli oficjalnego partnera. Do jego zadań należała obsługa sztabów WOŚP oraz liczenie pieniędzy. Dodatkowo wyposażyli wolontariuszy w przenośne czytniki kart, a drzwi placówek były otwarte dla tych, którzy chcieliby wpłacić pieniądze na konto Orkiestry w tradycyjny sposób. Jednak najbardziej odważnym krokiem była deklaracja, że bank podwoi kwotę wpłaconą za ich pośrednictwem. Szacowano, że wpłaty wyniosą do 1 mln złotych.

Hojność klientów mbanku przerosła oczekiwania wszystkich. Wpływy sięgnęły 6,7 mln złotych! Bank nie wycofał się ze sowich deklaracji i konto WOŚP zostanie zasilone kwotą 14 mln złotych. To  największa jednorazowa wpłata w historii.

Bardzo Wam dziękujemy i cieszymy się, że razem robimy coś dobrego! Ze sprzętu i aktywności ufundowanych przez WOŚP skorzystają wszyscy Polacy – dodaje prezes Cezary Stypułkowski, również wolontariusz podczas finału. 

Transakcje robione za pomocą bankowości elektronicznej, aplikacji mobilnej, mTransferu ze strony WOŚP czy płatność kartą u wolontariuszy wyposażonych w czytniki mnożono razy 2.

Masz już konto w mBanku?

Jeśli w przyszłym roku chciałbyś wesprzeć Orkiestrę wraz z mBankiem, już dziś załóż eKonto i twórz historię pomagania w wielkim stylu.

eKonto za 0 zł

Z kontem w mBanku nie zapłacisz za przelewy przez internet w złotówkach. Wypłaty w bankomatach od kwoty 100 zł również będą darmowe. eKonto otworzysz za 0 zł, a jego prowadzenie także nie będzie Cię kosztować. By mieć kartę pozbawioną opłat, musisz zrobić nią 5 transakcji miesięcznie.

To konto pozwala Ci odbierać do 650 zł przez 5 miesięcy trwania promocji. Najważniejsze to założyć konto, np. przez ten LINK, a następnie wystarczy tylko kilka chwil:

Łap promocję!
2018-05-21T06:35:26+00:00 Styczeń 22nd, 2018|.