Konto dla studenta za 0 zł

  • konto 360 student

Styczeń to czas studniówek. Uczniowie szkół średnich odliczają czas do matury. Kolejnym krokiem będzie dla nich wybranie kierunku studiów. A to nieuchronnie prowadzi ich do kroku w dorosłe samodzielne życie i wybór konta. Czy banki mają jakieś oferty dla studentów?

 

Konto dla studenta

Dziś trudno o darmowe konto. Każdy bank nakłada opłaty, jeśli nie wykonujesz określonej ilości transakcji lub nie zasilasz konta wymaganą kwotą, musisz się liczyć z dodatkowymi opłatami. W uprzywilejowanej sytuacji są uczniowie i studenci w wieku 18-26 lat. Dla nich Millenium Bank przygotował ofertę konta 360° Student TOTALNIE ZA 0 zł. Dodatkowo z premią 150 zł.

Każdy kto studiował wie, że nie ma czegoś takiego, jak zbędne pieniądze. Student zawsze posiada pilne potrzeby. Poza podręcznikami, mieszkaniem czy jedzeniem jest jeszcze przecież czas wolny i integracja, bardzo ważne zwłaszcza w początkowym okresie.

Millenium Bank ma ofertę pozwalająca zaoszczędzić na opłatach za konto, a dodatkowo daje atrakcyjne bonusy.

Absolutnie konto za 0 zł

  • 0 zł za prowadzenie konta,
  • 0 zł za kartę,
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów.

Z Millenium Bankiem i kontem 360° student zyskuje 150 zł premii. Jak? W kilku krokach:

Masz smykałkę do interesów? Polecaj konto dla studenta innym i za każde polecenie zgarniaj dodatkowe 50 zł. Znajdź 5 osób i ciesz się maksymalną kwotą zwrotu w wysokości 250 zł. Proste. Zainteresowany?

Łap promocję!

2018-02-06T08:17:09+00:00 Styczeń 23rd, 2018|.