Kolejna bombowa okazja od mBanku dla firm

  • 250 zł zwrotu mfirma

Przecieram oczy ze zdumienia. Kolejna świetna oferta od mBanku. Przedsiębiorco, nie czekaj tylko przenoś swoje konto. od mBanku dla firm płyną pieniądze. 

Jestem z tych, co jak nie muszą to wolą nie płacić. Nie obrażam się też, jeśli ktoś daje mi pieniądze, a ja wystarczy, że po nie sięgnę. Tak jest z najnowszą promocją od mBanku dla firm i Bankiera, gdzie możesz zyskać 250 zł !

Łap promocję!

Konto za 0 zł przez 2 lata

Poza dodatkowymi pieniędzmi, otwierając lub przenosząc konto do mBanku zyskujesz rachunek za 0 zł przez 2 lata.

  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta,
  • 0 zł za internetowe przelewy krajowe w PLN (Elixir),
  • 0 zł za kartę debetową,
  • 0 zł za wpłaty w 2250 wpłatomatach mBanku i Euronetu,
  • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów: Planet Cash, Euronet, BZ WBK S.A.

Czy przeniesienie konta jest trudne

Twoje dotychczasowe konto firmowe ma kiepskie warunki. Nic straconego! Przeniesienie rachunku jest proste. Wystarczy, że znajdziesz korzystną ofertę, jaką jest na pewno promocja od mBanku dla firm, podpiszesz umowę. Jeden spacer do najbliższego Urzędu Miasta lub Gminy, by aktualizować wpis do CEIDG, oni elektronicznie wysyłają taką informację dalej. Choć w internecie znajdziesz informację, że bank pomaga w dostarczeniu informacji do ZUS- i US, zadbaj lepiej o to sam. Pamiętaj, żeby poinformować kontrahentów o zmianie numeru konta. Odczekaj też z zamknięciem starego rachunku, gdyby jednak jakieś płatności miały spłynąć.

kolejna bombowa promocja od mBanku

Jak skorzystać z promocji 

Zainteresowany? Jeśli tak to przejdź na stronę promocji <— KLIK. Zarejestruj się tam i złóż wniosek o otwarcie rachunku mBiznes Standard. Masz na to czas do 28.02.2018 r. W ciągu 30 dni podpisz umowę. Kolejny miesiąc to czas na wykonanie minimum jednej transakcji na koncie. Pamiętaj, że przelew nie może być wewnętrzny, między innymi kontami mBanku, o ile takie masz. Do końca maja premia powinna wpłynąć na Twoje konto.

Łap promocję!
Pozostało do zakończenia
0
0
0
0
Dni
0
0
Godz.
0
0
Min
0
0
Sec

 

Czy dla Ciebie ta oferta wydaje się ciekawa?

2018-02-23T17:55:12+00:00 Luty 8th, 2018|.