Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Kolejna bombowa okazja od mBanku dla firm

  • 250 zł zwrotu mfirma

Przecieram oczy ze zdumienia. Kolejna świetna oferta od mBanku. Przedsiębiorco, nie czekaj tylko przenoś swoje konto. od mBanku dla firm płyną pieniądze. 

Jestem z tych, co jak nie muszą to wolą nie płacić. Nie obrażam się też, jeśli ktoś daje mi pieniądze, a ja wystarczy, że po nie sięgnę. Tak jest z najnowszą promocją od mBanku dla firm i Bankiera, gdzie możesz zyskać 250 zł !

Łap promocję!

Konto za 0 zł przez 2 lata

Poza dodatkowymi pieniędzmi, otwierając lub przenosząc konto do mBanku zyskujesz rachunek za 0 zł przez 2 lata.

  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta,
  • 0 zł za internetowe przelewy krajowe w PLN (Elixir),
  • 0 zł za kartę debetową,
  • 0 zł za wpłaty w 2250 wpłatomatach mBanku i Euronetu,
  • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów: Planet Cash, Euronet, BZ WBK S.A.

Czy przeniesienie konta jest trudne

Twoje dotychczasowe konto firmowe ma kiepskie warunki. Nic straconego! Przeniesienie rachunku jest proste. Wystarczy, że znajdziesz korzystną ofertę, jaką jest na pewno promocja od mBanku dla firm, podpiszesz umowę. Jeden spacer do najbliższego Urzędu Miasta lub Gminy, by aktualizować wpis do CEIDG, oni elektronicznie wysyłają taką informację dalej. Choć w internecie znajdziesz informację, że bank pomaga w dostarczeniu informacji do ZUS- i US, zadbaj lepiej o to sam. Pamiętaj, żeby poinformować kontrahentów o zmianie numeru konta. Odczekaj też z zamknięciem starego rachunku, gdyby jednak jakieś płatności miały spłynąć.

kolejna bombowa promocja od mBanku

Jak skorzystać z promocji 

Zainteresowany? Jeśli tak to przejdź na stronę promocji <— KLIK. Zarejestruj się tam i złóż wniosek o otwarcie rachunku mBiznes Standard. Masz na to czas do 28.02.2018 r. W ciągu 30 dni podpisz umowę. Kolejny miesiąc to czas na wykonanie minimum jednej transakcji na koncie. Pamiętaj, że przelew nie może być wewnętrzny, między innymi kontami mBanku, o ile takie masz. Do końca maja premia powinna wpłynąć na Twoje konto.

Łap promocję!
Pozostało do zakończenia
0
0
0
0
Dni
0
0
Godz.
0
0
Min
0
0
Sec

 

Czy dla Ciebie ta oferta wydaje się ciekawa?

2018-05-21T06:35:11+00:00 Luty 8th, 2018|.