Kobiece konto z nagrodami

  • kobiece konto jakie chcesz

Kobiece konto z nagrodami oferuje Bank Zachodni WBK. Czy to konto powinno zainteresować Panie? Zobaczymy.

Konto Jakie Chcę, czyli to Ty decydujesz

Według banku Konto Jakie Chcesz to nowoczesny rachunek osobiste, który powinno zadowolić nawet najbardziej wymagających konsumentów. Dzięki innowacyjnej ofercie Twoje konto jest zmienne, w zależności od Twoich bieżących potrzeb. Założyć je możesz klikając w —> TUTAJ.

W przypadku Konta Jakie Chcę  nie zapłacisz za jego prowadzenie, za wypłaty w bankomatach BZ WBK oraz za przelewy ELIXIR. Dodatkowo możesz taniej podróżować, skuteczniej oszczędzać, płacić mniej za rachunki czy kupować w korzystniejszych cenach albo taniej wypłacać gotówkę za granicą. To kilka opcji, z których możesz skomponować swoje idealne konto z nagrodami, które przecież też czekają.

Kobiece konto z nagrodami

Bank Zachodni ma atrakcyjną propozycje dla Pań. Wystarczy chwila, by otrzymać dodatkowe nagrody. Te kobiety, które zdecydują się otworzyć Konto Jakie Chcę do 30.03.2018 r. mają szansę na otrzymanie voucherów o wartości 50 zł i 100 zł do sklepów jubilerskich Ania Kruk.

Dla kogo promocja?

Nagrody są dla tych osób, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy przed złożeniem wniosku nie były posiadaczami konta osobistego prowadzonego w PLN w Banku Zachodnim WBK.

Przebieg promocji i zasady

Jeśli lubisz zakupy biżuteryjne, a nie chciałabyś nadszarpywać domowego budżetu, załóż Konto Jakie Chcę i odbierz nagrody. Otrzymane vouchery zamień na wyśnione kolczyki, celebrytkę czy inną błyskotkę. Podaruj sobie odrobinę luksusu. Na pewno Ci się należy.

Żeby dostać dostać bonusowy kupon musisz do 30.03.2018 r. zawrzeć umowę z bankiem, dzięki której otworzysz konto osobiste razem z kartą. Założyć je możesz klikając w —> TUTAJ.

Nagroda nr 1 – 50 zł dla Ciebie

W trakcie składania wniosku wyraź zgody marketingowe: na kontakt telefoniczny i drogą elektroniczną w celu marketingowym. I to już wszystko! I nagroda jest Twoja – masz 50 zł na zakupy pięknej biżuterii od Ani Kruk.

Nagroda nr 2 – 100 zł dla Ciebie

Kiedy otrzymasz pierwszy bon, od drugiego dzieli Cię mały kroczek. Zrób transakcję na kwotę minimum 150 zł najpóźniej do 20.04.2018 r. Blikiem lub kartą. Zrobione? Jeśli tak to voucher na 100 zł również trafi do Ciebie.

Gdzie te nagrody?

Vouchery otrzymasz na maila najpóźniej do 20.05.2018 r. Z promocji możesz skorzystać raz. Kupony promocyjne są ważne do 30.11.2018 r. Mam nadzieję, że konto z nagrodami jest dla Ciebie i zyskasz elastyczny rachunek dopasowujący się do Twoich potrzeb oraz vouchery. Co chciałabyś kupić?

ZAŁÓŻ KONTO

Zainteresowana? Nie czekaj dłużej. Załóż konto już teraz, a w miedzy czasie wyszukaj idealny dla Ciebie upominek.

2018-03-12T13:49:44+00:00 Marzec 12th, 2018|.