Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.


OSTATNI DZWONEK
Wujek Sknerus - facebook Wujek Sknerus - Google+ Wujek Sknerus - Twitter


Gwarantowane 3,5% przez 12 miesięcy od Getin Bank

Bardzo niewiele dzieli Cię od tego, by zyskać gwarantowane 3,5% przez 12 miesięcy i pomnożyć swoje pieniądze. Zobacz sam, jakie proste warunki wystarczy spełnić. 

Gwarantowane 3,5% przez 12 miesięcy od Getin Bank
2018-05-17
TRWA DO 2018-09-01
ZAKOŃCZONA

Twoje korzyści:

-gwarantowane 3,5% przez 12 miesięcy do kwoty 10 000 zł.

Dla kogo promocja?


Promocja przeznaczona jest dla osób, które nie miały konta osobistego od 1.05.2017 r. do 10.05.2018 r.

Czas trwania promocji


Oferta jest ważna od 11.05.2018 r. do 31.08.2018 r.

OTWÓRZ KONTOBonus za aktywność – warunki do spełnienia


Chcąc wziąć udział w promocji powinieneś założyć Konto Proste Zasady, Noble lub Noble Private Banking. Wypełnij i wyślij wniosek. Pamiętaj, by wyrazić w nim konieczne zgody marketingowe.

Kiedy będziesz już właścicielem, któregoś z wymienionych kont, zapewnij na nie wpływ wynagrodzenia o łącznej kwocie 1500 zł. Wynagrodzenie rozumiane jest jako suma wpływów w formie przelewu przychodzącego z innych banków na Twój nowy rachunek.

Teraz załóż konto oszczędnościowe i ulokuj na nim swoje pieniądze, dzięki czemu będziesz miał możliwość skorzystania z preferencyjnego oprocentowania przez kolejne 12 miesięcy, jednak tylko do kwoty 10 000 zł. Jeśli dodasz współwłaściciela do konta lub cofniesz zgody marketingowe niestety utracisz szansę dalszego uczestnictwa w promocji.OTWÓRZ KONTOWypłata odsetek


Odsetki z tytuły podwyższonego oprocentowania trafią na Twoje konto oszczędnościowe do 15 dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki oferty.

Ofertę tę możesz połączyć z inną promocją, którą znajdziesz pod tym linkiem. Ulokuj nawet do 200 000 zł na 2,5%.

Chcesz wiedzieć więcej o Koncie Proste Zasady? Zajrzyj do naszego przeglądu kont osobistych.SPRAWDŹ KONTO
>
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus BannerWujek Sknerus Banner