Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.


OSTATNI DZWONEK
Wujek Sknerus - facebook Wujek Sknerus - Google+ Wujek Sknerus - Twitter


300 zł do Biedronki z kartą kredytową BGŻ BNP Paribas

A gdybyś tak mógł zyskać 300 zł do Biedronki? Teraz masz taką możliwość z kartą kredytową od BGŻ BNP Paribas.

300 zł do Biedronki z kartą kredytową BGŻ BNP Paribas
2019-01-15
TRWA DO 2019-01-25
ZAKOŃCZONA

Twoje korzyści:

  • elektroniczny e-kod do Biedronki o wartości 6 x 50 zł,

  • 5000 punktów w programie mamBONUS.


Czas trwania promocji


Oferta jest ważna od 19.11.2018 r. do 31.01.2019 r. lub do wyczerpania puli 5000 promocyjnych kart kredytowych.

ZŁÓŻ WNIOSEK O KARTĘDla kogo promocja?


Promocja skierowana jest do nowych klientów, którzy na dzień podpisania umowy i 12 miesięcy przed, nie mieli podpisanej umowy o kartę kredytową w banku BGŻ BNP Paribas.

Otwarcie karty kredytowej od BGŻ BNP Paribas


Biedronkę zna chyba każdy i każdemu zdarza się tam robić zakupy, a 300 zł na zakupy piechotą nie chodzi. Dlatego nie zwlekaj i przejdź na stronę promocji, a tam zarejestruj się wpisując dane oraz wyraź zgody marketingowe.

Teraz poczekaj na kontakt konsultanta z banku, który pomoże Ci dokończyć proces składania wniosku o kartę. Po otrzymaniu karty spełnij warunki promocji i zyskaj 300 zł do Biedronki.

300 zł do Biedronki – jak je zdobyć?


Nagrodę masz szansę zdobyć, jeśli w każdym z 6 miesięcy po podpisaniu umowy, wykonaj nową kartą kredytową transakcję na łączną kwotę minimum 500 zł w każdym z tych miesięcy.

Jeśli w którymś z miesięcy nie spełnisz warunków koniecznych do wypłaty bonusu, nie tracisz prawa do jego zdobycia w późniejszym czasie.

Jednak prawo do premii masz wyłącznie przez pierwsze 6 miesięcy po podpisaniu umowy.

Odbiór nagrody


Prawo do nagrody nabędziesz po zarejestrowaniu się na stronie www.mambonus.pl. Masz na to 2 miesiące czasu od jej udostępnienia. Twoja premia będzie udostępniona w ciągu 7 dni roboczych następujących po zakończeniu miesiąca, w którym należy Ci się nagroda.ZŁÓŻ WNIOSEK O KARTĘRejestracja w programie mam bonus


Chcąc zarejestrować się na stronie promocji przygotuj swój identyfikator klienta nadany przez bank (znajdziesz go np. w miesięcznym wyciągu lub poprze kontakt z konsultantem Centrum Telefonicznego Banku). A także pierwszych 8 cyfr numeru PESEL.

Kiedy będziesz się rejestrował utwórz swój login oraz hasło.

5000 punktów na start w programie mamBONUS


Każdy kto zawrze umowę o kartę ma szansę zyskać dodatkowe 5000 punktów. W tym celu , kiedy podpiszesz umowę o kartę, wykonaj nią 4 transakcję na minimalną kwotę 50 zł każda. Masz na to czas do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy.

Spełniając ten warunek punkty zostaną naliczone w ciągu kolejnego miesiąca po miesiącu, w którym wykonasz czwartą transakcję kartą.

Program mamBONUS


mamBONUS to program lojalnościowy stworzony przez bank BGŻ BNP Paribas. Jego uczestnikiem może być każdy, kto stanie się właścicielem karty, wyrazi niezbędne zgody marketingowe, a Twoja karta nie zostanie zablokowane przez brak terminowej spłaty.

Będąc uczestnikiem promocji nie są nakładane na Ciebie żadne dodatkowe opłaty czy zobowiązania.>

Jak to zrobić?
KROK 1
Złóż wniosek o kartę i czekaj na telefon od doradcy z banku.
KROK 2
Podpisz umowę o kartę.
KROK 3
Wykonaj transakcję kartą na 500 zł w każdym z 6 miesięcy po podpisaniu umowy.
KROK 4
Zarejestruj się w programie mamBONUS i czekaj na wypłatę premii.
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus BannerWujek Sknerus Banner