Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.


OSTATNI DZWONEK
Wujek Sknerus - facebook Wujek Sknerus - Google+ Wujek Sknerus - Twitter


Załóż Konto Optymalne z bonusem 200 zł

Jedna się kończy, druga się zaczyna. Oczywiście promocja BGŻ BNP Paribas. Konto Optymalne z bonusem nieustannie w ofercie. Jeśli jeszcze nie masz konta - nie czekaj i korzystaj z promocji Konto plus premia.

Załóż Konto Optymalne z bonusem 200 zł
2019-03-19

Twoje korzyści:

  • 200 zł za aktywność.


Dla kogo oferta?


Promocja skierowana jest do osób, które nie były właścicielami konta w BGŻ BNP Paribas na 24 miesiące przed złożeniem wniosku o nowy rachunek.

Czas trwania promocji


Z oferty można skorzystać od 18.03.2019 r. do 07.04.2019 r. lub do wyczerpania 1500 promocyjnych kont.

Łap promocję!Konto Optymalne z bonusem - otwarcie


Jak w każdej promocji BGŻ BNP Paribas, tak i tutaj, by stać się właścicielem promocyjnego rachunku, zarejestruj się na stronie promocji. Podaj tam swoje dane i wyraź konieczne zgody. Dzięki temu zyskasz link, który przekieruje Cię do wniosku o konto optymalne z bonusem.

Złóż wniosek o rachunek, kartę i dostęp do bankowości internetowej, nie później niż do 07.04.2019 r. Na podpisanie umowy za pośrednictwem kuriera masz czas do 22.04.2019 r. 

Konto optymalne z bonusem - jak zdobyć premię?


Jak zwykle w przypadku promocji BGŻ BNP Paribas, dodatkowe pieniądze zdobywa się w kilku etapach. W tym przypadku w trzech.

Pierwsza nagroda - 50 zł


Pierwsza premia to 50 zł. Będą one Twoje za podpisanie umowy o konto i kartę i aktywację aplikacji GOmobile. Masz na to czas do 31.04.2019 r. O tym, że nagroda trafi do Ciebie dowiesz się za pośrednictwem maila. Będzie on na Twojej skrzynce mailowej najpóźniej do 19.06.2019 r. 

Druga i trzecia nagroda - 150 zł 


Kolejne nagrody w promocji Konto plus premia, czyli 50 zł i 100 zł będą Twoje, gdy spełnisz warunki niezbędne do otrzymania pierwszej nagrody, a dodatkowo w maju, czerwcu i lipcu 2019 r. wykonasz transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę nie mniejszą niż 300 zł oraz zapewnisz wpływ na konto o wartości minimum 1000 zł w każdym z wymienionych miesięcy.
Wpływ jest to każdy wpływ środków na Konto Optymalne z bonusem, ale wykluczone jest zasilanie Twojego rachunku środkami z innego konto w BGŻ BNP Paribas, którego jesteś właścicielem lub współwłaścicielem (w tym także w systemie bankowości elektronicznej). Podobnie jest z kontami służącymi do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych przez bank oraz podmioty przejęte w wyniku podziału podmiotu z dnia 31.10.2018 r. Wpłaty gotówki także nie będą akcpetowane.Łap promocję!Konto Optymalne z bonusem - wpłata premii


Informację o zdobyciu pierwszej i drugiej nagrody otrzymasz mailem. Będzie to miało miejsce najpóźniej do 19.06.2019 r., a o trzeciej, (tą samą drogą) zostaniesz poinformowany do 19.08.2019 r. Bonusy pojawią się na Twoim koncie do ostatniego dnia miesiąca, w którym otrzymasz wiadomość o przyznaniu premii, czyli do 30.06.2019 r. 31.08.2019 r.

By odebrać pierwszą lub pierwszą i drugą nagrodę, do 25.06.2019 r. uzupełnij swój profil uczestnika o brakujące dane jakim jest numer rachunku otwartego w promocji.

 

 >


Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus BannerWujek Sknerus Banner