Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.


OSTATNI DZWONEK
Wujek Sknerus - facebook Wujek Sknerus - Google+ Wujek Sknerus - Twitter


Zyskaj 200 zł z Bankiem Millenium + 200 zł z kartą kredytową

Zyskaj 200 zł i Ty, ja swój strzał już oddałam i przeprowadzę Cię przez wszystkie etapy zakładania darmowego Konta 360°w Banku Millenium z kuszącym bonusem, który możesz w banalny sposób zdobyć. 

Zyskaj 200 zł z Bankiem Millenium + 200 zł z kartą kredytową
2019-02-15
TRWA DO 2019-03-25
ZAKOŃCZONA

Twoje korzyści:

  • 200 zł w gotówce.


Dla kogo promocja?


W tym miejscu pojawia się najtrudniejszy etap oferty, bo wykluczeń jest dużo. Założyć promocyjne konto mogą osoby, które przed 26.06.2018 r. nie były:

  • właścicielami,

  • współwłaścicielami, pełnomocnikami, przedstawicielami ustawowymi, opiekunami prawnymi lub kuratorami posiadacza


jakiegokolwiek produktu w Banku Millenium.

Wykluczeni są także posiadacze kart Pre-paid, dodatkowej karty kredytowej, poręczyciele kredytów, posiadacze jednostek Milleniu TFI.

Ci, którzy uczestniczyli w promocji Konta 360° lub Konta 360° Student, niestety także są wykluczeni.

Jeśli żaden z powyższych elementów nie dotyczy Ciebie, możesz spokojnie składać wniosek o konto w promocji Zyskaj 200 zł.

Czas trwania promocji


Promocja trwa od 12.02.2019 r. do 25.03.2019 r. Pamiętaj, że na podpisanie umowy masz czas do 31.03.2019 r. 

Zyskaj 200 zł z Kontem 360° - otwarcie promocyjnego rachunku


Aby zyskać 200 zł w promocji Banku Millenium, musisz złożyć wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student razem z kartą debetową.  Formularz rejestracyjny znajdziesz poniżej.

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI
Klikając Wypełnij formularz, zostaniesz przeniesiony na stronę rejestracji. Tam wybierz, które konto Cię interesuje.Następnie wybierz w jaki sposób chcesz podpisać umowę. 

W kolejnym etapie podajemy nasze dane.I wypełniamy wymagane zgody marketingowe.Przechodzimy dalej, a tam uzupełniamy nasz wniosek o kolejne informacje z dokumentu tożsamości oraz do informacje związane z adresem zamieszkania. Zaznaczamy także rezydencję podatkową. 

Na koniec wybierasz w jakim terminie może do Ciebie zadzwonić przedstawiciel banku w celu potwierdzenia danych i wytłumaczenia dalszych kroków.Kiedy konsultant zadzwoni, nie pozostaje Ci nic innego, jak czekać na kuriera. O tym, kiedy może on być u Ciebie dowiesz się także z wiadomości SMS. Do podpisania umowy będzie Ci potrzebny dowód osobisty. Kurier weryfikuje Twoje dane, a następnie prosi o podpisanie umowy. Kopia umowy oraz karta trafią do Twoich rąk. Otrzymasz także SMS z informacją, że Twoje konto jest aktywne.SKORZYSTAJ Z PROMOCJIPierwsze logowanie do Konta 360


Po podpisaniu umowy i zostaniu szczęśliwym posiadacze Konta 360 możesz przejść do pierwszego logowania. Wchodzisz na stronę banku i logujesz się do Millenet. Twój Millekod znajdziesz na umowie w lewym górnym rogu. Jednorazowe hasło otrzymasz SMSem. W kolejnym kroku będziesz musiał wymyślić Twoje indywidualne hasło składające się z 8 cyfr. W celu dodatkowej weryfikacji, będziesz także poproszony o uzupełnienie danych o numeru pesel. I gotowe. Czas ustrzelić 200 zł. Przechodzimy do aktywacji karty. Po zalogowaniu znajdź zakładkę KARTA DO KONTA. Kliknij aktywuj teraz. SMSem otrzymasz kod weryfikujący, a następnie ustalisz Twój własny PIN.

            

 

Zyskaj 200 zł - warunki do spełnienia


Pocieszę Cię, że najtrudniejsze za Tobą. Teraz zapewnij w trakcie każdego z trzech kolejnych miesięcy (kwiecień, maj, czerwiec) wpływ Twój nowy rachunek 1000 zł. Nie musi być to jednorazowy przelew, a łączna kwota wpływów. Dodatkowo wykonaj jedną transakcję bezgotówkową, czyli płatność kartą debetową lub BLIKiem w punktach handlowo-usługowych.

Bonus otrzymasz do 16.07.2019 r. Pamiętaj, że do momentu wypłaty premii, Twoje zgody marketingowe muszą być aktywne, a Ty dalej posiadaczem konta.SKORZYSTAJ Z PROMOCJIDodatkowy bonus z kartą kredytową


Teraz czeka na Ciebie jeszcze dodatkowe 200 zł dzięki karcie kredytowej banku. Jeśli jesteś właścicielem konta osobistego, z łatwością złożysz wniosek o kartę korzystając z bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej.DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ


>
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus BannerWujek Sknerus Banner