Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.


OSTATNI DZWONEK
Wujek Sknerus - facebook Wujek Sknerus - Google+ Wujek Sknerus - Twitter

Ranking kont osobistych


Chcesz założyć swoje pierwsze konto bankowe i szukasz jak najlepszej oferty? Nie jesteś zadowolony z warunków dotychczasowych usług i zamierzasz zmienić bank na inny? Może chcesz po prostu sprawdzić, czy Twój rachunek wciąż jest w czołówce? Jeśli na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, koniecznie zapoznaj się z naszym Rankingiem Kont Osobistych. Teraz my postaramy się rozwiać Twoje wątpliwości i wskazać najlepsze produkty bankowe.

Ranking kart kredytowych

Ranking kont dla młodych

Ranking kont oszczędnościowych

Ranking kont studenckich1
Nest Bank Nest Konto
 
 
 
 
 

Nest Bank Nest Konto


2
Konto 360° w Millennium Bank
 
 
 
 
 

Konto 360° w Millennium Bank


3
eKonto Standard w mBanku
 
 
 
 
 
5 (80%) 1 głosów

eKonto Standard w mBanku


4
Konto Osobiste Direct w  ING Bank Śląski
 
 
 
 
 

Konto Osobiste Direct w  ING Bank Śląski


5
Konto Idealne w Idea Banku
 
 
 
 
 
4.7 (80%) 3 głosów

Konto Idealne w Idea Banku


Gwarantowane 3% od Getin Bank.
ZAKOŃCZONA

Gwarantowane 3% od Getin Bank

Bardzo niewiele dzieli Cię od tego, by zyskać gwarantowane 3% w sakli roku przez 3 miesiące i pomnożyć swoje pieniądze. Zobacz sam, jakie proste warunki wystarczy spełnić. Niech regularne odkładanie zaprocentuje. 

Konto Mocno Oszczędnościowe – z oprocentowaniem 2,7%.
ZAKOŃCZONA

Konto Mocno Oszczędnościowe – z oprocentowaniem 2,7%

Konto Mocno Oszczędnościowe pozwoli Ci powiększać środki zgromadzone na rachunku. Pozwól Twoim pieniądzom się pomnażać. 

Gwarantowane 3,5% przez 12 miesięcy od Getin Bank.
ZAKOŃCZONA

Gwarantowane 3,5% przez 12 miesięcy od Getin Bank

Bardzo niewiele dzieli Cię od tego, by zyskać gwarantowane 3,5% przez 12 miesięcy i pomnożyć swoje pieniądze. Zobacz sam, jakie proste warunki wystarczy spełnić. 

Czas na oszczędzanie z mobilnym kontem od BZ WBK.
ZAKOŃCZONA

Czas na oszczędzanie z mobilnym kontem od BZ WBK

Wiele badań statystycznych pokazuje, że Polakom żyje się coraz lepiej i bogacimy się. Twój domowy budżet też odnotowuje nadwyżki? Nie trzymaj ich w skarpecie lub na nieoprocentowanym koncie. Niech te pieniądze zarabiają dla Ciebie z mobilnym kontem.

Getin Bank daje 2,5% - oszczędzamy?.
ZAKOŃCZONA

Getin Bank daje 2,5% - oszczędzamy?

Jak pomnożyć nasze pieniądze? To proste. Oszczędzamy z kontem oszczędnościowym Getin Banku.

Idea Bank: zupełnie darmowe konto Idealne.
ZAKOŃCZONA

Idea Bank: zupełnie darmowe konto Idealne

Idea Bank jest kolejnym bankiem, który oferuje swoim klientom indywidualnym bezpłatne konto osobiste. Czym w takim razie wyróżnia się na tle innych banków?

2,5% na koncie oszczędnościowym Profit +150 zł.
ZAKOŃCZONA

2,5% na koncie oszczędnościowym Profit +150 zł

Bank Millennium rozpoczął V edycję promocji z oprocentowaniem 2,5% na swoim Koncie Oszczędnościowym Profit. Dodatkowo na start można otrzymać 150 zł. To obecnie jedna z najlepszych ofert na rynku. Dzięki temu tekstowi zawiłości regulaminu nie będą przeszkodą, by skorzystać z promocji.  1  

Ranking kont osobistych

Dynamicznie rozwijający się rynek usług finansowych proponuje nam coraz to nowsze produkty. Nic więc dziwnego, że również wśród kont bankowych pojawiają się codziennie kolejne oferty gwarantujące wysoką jakość usług praktycznie za darmo. Zbyt wiele ofert sprawia nam – jako klientom – trudności w dokonaniu odpowiedniego wyboru. W pośpiechu możemy nie dostrzec, że niektóre rachunki bankowe są bezpłatne jedynie pod pewnymi warunkami. Aby ułatwić Wam tę decyzję, dokonaliśmy selekcji dostępnych produktów, czego efektem jest poniższe zestawienie kont osobistych, gwarantujące zadowolenie ze świadomie podjętego wyboru.

Ranking kont bankowych

Konta osobiste to podstawowe produkty bankowe, które służą lokowaniu pieniędzy w bezpiecznym miejscu oraz umożliwiają realizację transakcji bezgotówkowych. Obecnie ponad 20% obywateli Polski nie posiada rachunku w banku. Niektórych może odstraszać perspektywa wysokich kosztów utrzymania czy brak pieniędzy w postaci fizycznej. Jednak tak naprawdę nie ma się, czego obawiać.

Po pierwsze opłaty można bardzo łatwo zminimalizować nawet do 0 zł.  Po drugie mimo wszystko pieniądze przechowywane na koncie bankowym są tak samo bezpieczne, a nawet i bardziej niż u nas w portfelu czy przysłowiowej skarpecie. Dodatkowo warto zaznaczyć, że nikt nie zmusza nas do korzystania wyłącznie z bankowości elektronicznej.

Ranking kont – jak ograniczyć opłaty?

Jak ograniczyć opłaty związane z użytkowaniem konta bankowego? To bardzo proste! Zazwyczaj banki dają pewne warunki, takie jak przykładowo minimalna liczba transakcji, aby móc otrzymać konkretną usługę za darmo. Poniżej zostanie podane kilka rozwiązań, które są również wykorzystywane w przypadku niektórych firm znajdujących się w rankingu kont.

Najczęstszą opłatą, jaką pobierają banki, jest ta za prowadzenie konta. Można jej uniknąć, jeśli na nasz rachunek zostanie wpłacana minimalna miesięczna kwota. Taka sytuacja ma miejsce w przypadku Banku Millennium, gdzie na konto musi wpłynąć minimum 1000 złotych miesięcznie.

Kolejne koszty, jakie możemy być zobowiązani ponieść, to te za kartę debetową. Prostym sposobem na zmniejszenie tej kwoty do 0 złotych jest wykonanie określonej liczby transakcji bezgotówkowych lub przekroczenie minimalnego progu ich łącznej wartości. Przykładowo może to być minimum 100 złotych albo jedna płatność BLIKiem czy kartą w miesiącu.

Opłatę za korzystanie z bankomatów można wyeliminować, dzięki korzystaniu z wyznaczonych sieci urządzeń, na przykład Euronet. Drugą możliwością jest wypłacenie odpowiedniej kwoty.

Ostatni to koszt przelewów, który jest najcięższy do zniwelowania, ponieważ wymaga od użytkownika ograniczenia ilości wykonywanych przelewów. Jednak w niektórych przypadkach może stać się zaletą. Przykładowo kiedy dostajemy limit dwóch bezpłatnych przelewów natychmiastowych. Najczęściej transakcje ekspresowe zostają z góry objęte opłatą – bez możliwości uniknięcia.

Ranking banków – zabezpieczenia

Bank może zabezpieczyć dostęp do naszego konta na różne sposoby. Może być to między innymi: prośba o wpisanie losowo wybranych liter z hasła, wprowadzenie jednorazowego kodu z wcześniej otrzymanego unikalnego zestawu umieszczonego na karcie. Jednak obecnie najczęstszą są zabezpieczenia wykorzystujące nowe technologie, to znaczy: hasło wysyłane na telefon wiadomością SMS czy generator tokenów aktywnych tylko przez określony czas.

Jednak wiele banków daje swoim klientom instrukcje, jak samodzielnie zminimalizować zagrożenie przejęciem dostępu do naszego konta przez kogoś innego. Ważne jest samodzielne wpisanie adresu strony, sprawdzenie jego poprawności oraz obecności kłódki, która informuje o bezpieczeństwie serwisu. Następnie weryfikujemy certyfikat bezpieczeństwa naszej instytucji. Jeśli wszystko się zgadza, to po poprawnym zalogowaniu sprawdzamy dane na temat ostatnich logowań. Po dokonaniu wszystkich transakcji ważne jest prawidłowe wylogowanie się z sesji.

Konto osobiste – jak wybrać ofertę z rankingu?

Aby wybrać najlepszą dla siebie ofertę, należy kierować się przede wszystkim rozsądkiem. Analizując dane zawarte w zestawieniu, bierzemy pod uwagę własne potrzeby. Należy odpowiedzieć sobie na kilka pytań:

Czego potrzebuję?
Jakie są podstawowe funkcje konta i czy będę z nich korzystać?
Czy występują opłaty za podstawowe usługi? Jeśli tak, to czy da się je zmniejszyć lub zniwelować?
Jakie dodatkowe funkcje oferuje bank i czy są dla mnie niezbędne?

Konta osobiste ranking

W naszym rankingu znajdują się najlepsze konta osobiste, jakie udało nam się znaleźć. Gwarantują dostęp do bezpłatnych usług, a niektóre z nich posiadają oferty na warunkach promocyjnych, czyli to, co lubimy najbardziej. Mogą one występować jako funkcja moneyback – zwrot części wydanych na zakupy pieniędzy u wybranych partnerów, premie pieniężne za założenie konta lub jego polecenie czy też rabaty.

>

Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus BannerWujek Sknerus Banner