Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.


OSTATNI DZWONEK
Wujek Sknerus - facebook Wujek Sknerus - Google+ Wujek Sknerus - Twitter


Konto Jakie Chcę z bonusami

Konto Jakie Chcę z bonusami to szansa świetna oferta dla tych, którzy lubią nie kończące się profity. Pozwoli Ci ono systematycznie zdobywać dodatkowe pieniądze, a przy tym za jego prowadzenie nic nie zapłacisz. 

Konto Jakie Chcę z bonusami
2019-02-15
TRWA DO 2019-03-31
ZAKOŃCZONA

Twoje korzyści:

 • 4 x 50 zł za wpływ wynagrodzenia,

 • podwyższone oprocentowanie do 2,70 % na koncie oszczędnościowym,

 • 0 zł za pakiet wielowalutowy,

 • darmowy rachunek i karta.

 • 1% zwrotu za płatności za rachunki - do 300 zł rocznie,

 • 80 zł w programie poleceń.
Łap promocję!Czas trwania promocji


Do promocji możesz przystąpić od 1.02.2019 r. do 30.04.2019 r.

Dla kogo oferta?


Uczestnikiem promocji może być każdy kto od 1.04.2018 r. do 30.01.2019 r. nie była właścicielem ani współwłaścicielem rachunku osobistego w banku.

200 zł za wpływ wynagrodzenia 


Santander Bank premiuje wpływ wynagrodzenia na Konto Jakie Chcę z bonusami. Dzięki najnowszej ofercie zyskać możesz aż 200 zł. Załóż wniosek o Konto Jakie Chcę razem z Kartą Dopasowaną w banku w czasie trwania promocji, czyli do 30.04.2019 r.

Ważnym elementem jest także wyrażenie zgody na możliwość elektronicznej formy kontaktu oraz posiadanie umowy na korzystanie z usług Santander online dla klientów indywidualnych.

Kiedy podpiszesz już umowę, Twoim zadaniem będzie zlecenie wpływu wynagrodzenia. Możesz to zrobić na 2 sposoby, wykorzystując:

 1. Santander internet,

 2. infolinię, numer 1 9999 (koszt połączenia zgodny z taryfa operatora),

 3. w dowolnej placówce banku.


Po tym jak złożysz dyspozycję, Twój rachunek powinien być zasilony jednorazową kwotą minimum 1000 zł miesięcznie. Akceptowane są wpływy z tytułu:

 • wynagrodzenia,

 • renty,

 • emerytury,

 • świadczenia z ZUS/KRUS lub innego świadczeniodawcy z siedziba na terenie Polski.


Nieuwzględniane są:

 • przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta,

 • wpłaty własne w oddziale lub wpłatomacie.


Jeśli spełnisz powyższe warunki pierwsze 50 zł wpłynie na Twoje konto na koniec miesiąca następującego po miesiącu realizacji warunków promocji. Nagroda druga, trzecia i czwarta trafią do Ciebie będą Twoje, jeśli w kolejnych miesiącach zapewnisz wpływ wynagrodzenia w określonej kwocie na promocyjne konto. Oczywiście o ile rachunek będzie dalej otwarty.

Gdybyś, w którymś miesiącu nie uda Ci się zasilić konta 1000 zł, nie martw się, nie tracisz szansy na kolejne 50 zł.Łap promocję!Systematyczny bonus


To nie koniec ciekawych propozycji dla nowych klientów. Santander proponuje także otwarcie wraz z Kontem Jakie chcę z bonusami, Konta Systematycznego, które jest rachunkiem oszczędnościowym. Każdy, kto go otworzy, ma okazję pomnożyć swoje zaskórniaki o 2,70%. Oszczędności będą rosły w takim stopniu do 29.06.2019 r.

Maksymalna kwota jaka możesz wpłacić na ten rachunek to 20 000 zł. Dzięki kumulacji promocyjnych ofert, możesz zyskać jeszcze więcej!

0 zł za pakiet wielowalutowy 


Jednak to nie koniec dobrych wiadomości dla tych, którzy zdecydują się na Konto Jakie Chcę z Bonusami.

Chciałbyś, żeby bank nie pobierał opłat i prowizji za transakcje w walutach obcych? Zobacz, co Santander ma Ci do zaproponowania w tym temacie.

Będąc posiadaczem lub użytkownikiem Karty Dopasowanej Visa lub Mastercard i mając ukończone 26 lat, wystarczy, że włączysz pakiet wielowalutowy, a od 1.01.2019 r. do 31.03.2019 r. będziesz zwolniony z opłat za korzystanie z niego.

Co daje pakiet wielowalutowy?


Dzięki niemu wypłacasz gotówkę kartą w terminalach i bankomatach za granicą bez dodatkowych opłat. Możesz także połączyć katę z kontami wlautowymi w EUR/USD/GBP.

Mówiąc w prost. Płacąc za granicą nie poniesiesz kosztów przewalutowania. Poza tym, za wypłaty gotówki w dowolnej walucie we wszystkich bankomatach za granicą także nie zapłacisz dodatkowych opłat.

Konto Jakie Chcę z bonusami, czyli?


Rachunek proponowany w powyższej promocji jest darmowy. Za jego otwarcie i prowadzenie nic nie zapłacisz. Dzięki korzystaniu z rachunku podczas wykonywania płatności za prąd, gaz, internet, TV, telefon – 1% z tych transakcji wróci do Ciebie,

0 zł wynoszą również opłaty za przelewy natychmiastowe Express ELIXIR lub Blue Cash w Stantander internet/mobile. Podobnie sprawa wygląda z opłatami za zlecenia stałe i polecenia zapłaty – są one za darmo.

Karta Dopasowana będzie bez opłat pod warunkiem, że wykonasz nią minimum 5 płatności w miesiącu.Łap promocję!


>

Jak to zrobić?
KROK 1
Otwórz Konto Jakie Chcę z Kartą Dopasowaną
KROK 2
Zleć wpływ wynagrodzenia
KROK 3
Zapewnij wpływ minimum jednorazowo 1000 zł
KROK 4
Ciesz się z premii
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus BannerWujek Sknerus Banner