Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.


OSTATNI DZWONEK
Wujek Sknerus - facebook Wujek Sknerus - Google+ Wujek Sknerus - Twitter


Konto dla Ciebie od Credit Agricole

Lubisz mieć wybór? Credit Agricol ma korzyści dla Ciebie i co najlepsze - to Ty decydujesz, co chcesz. A powiem Ci, że jest w czym wybierać.

Konto dla Ciebie od Credit Agricole
2019-04-02

Twoje korzyści:

 • nawet 300 zł zwrotu za zapłacone rachunki lub

 • do 200 zł premii za przeniesienie konta lub

 • 50% premii z Casaver,

 • konto i karta bez opłat po spełnieniu bardzo łatwych warunków

 • 2,5% NA START na koncie oszczędnościowym.


Dla kogo promocja?


Oferta nie obejmuje osób, które w czasie trwania promocji wypowiedziały umowę z bankiem o prowadzenie konta. Czyli każdy nowy klient mile widziany i nie ma tutaj okresu karencji.

Czas trwania promocji


Akcja trwa do 14.07.2019 r.

Korzyści dla Ciebie – jak je zdobyć?


Najważniejsze to podpisanie umowy o konto. Później przystąp do promocji i wybierz premię najatrakcyjniejsza dla Ciebie i potwierdź przystąpienie do promocji. Powinieneś zadeklarować stały wpływ na konto przez okres, jaki narzuca Ci promocja. Chodzi o to, że deklarujesz kwotę jaka będzie wpływała na Twój rachunek. Dla banku nie jest istotne z jakiego źródła pochodzi na kwota, ważne, by nie był to przelew wewnętrzny między Twoimi kontami w Credit Agricol. Musisz też wypełnić i podpisać Zlecenie przekazywania środków, regulamin jednak nie precyzuje, co o jakie środki chodzi. Jeśli przenosisz konto, złóż dodatkowo wniosek o pełnomocnictwo.
ZAREJESTRUJ SIĘJedna z 3 korzyści dla Ciebie. Którą wybierasz?


Do 200 zł premii za przeniesienie konta – warunki do spełnienia


Ten bonus wydaje się być najmniej atrakcyjny, bo zmusza nas do rezygnacji z innego konta na rzecz Konta dla Ciebie w Credit Agricol. Jeśli jednak interesuję Cię ta nagroda to w pierwszej kolejności do 7 dni od podpisania umowy o konto, musisz złożyć podpisany przez siebie Wniosek z Pełnomocnictwem, w którym podajesz nazwę dotychczasowego banku razem z numerem rachunku, a także nazwę i adres instytucji przekazującej Twoja pensję, by bank mógł ją poinformować o zmianie konta bankowego klienta.

Otrzymasz jednorazowo 100 zł, kiedy zapewnisz na Koncie dla Ciebie wpływ 1000 zł przez kolejne 3 miesiące kalendarzowe od podpisania umowy. Dodatkowe 200 zł będzie Twoje, jeśli kwota z 1000 zł zwiększy się do 3000 zł miesięcznie przez kolejne 3 miesiące.

Kiedy spełnisz wymagania regulaminu, Twoje konto zostanie zasilone określoną kwotą.

Do 300 zł zwrotu za rachunki - warunki do spełnienia


Płacąc za media z Konta dla Ciebie zyskasz zwrot w wysokości 5%, jednak nie więcej niż 300 zł w ciągu kolejnych 12 miesięcy od momentu wzięcia udziału w promocji.

Przed realizacją pierwszej płatności musimy zarejestrować potwierdzenie płatności. Może to zrobić na dwa sposoby:  • w placówce banku,

  • za pomocą pliku elektronicznego (skan lub zdjęcie)
Do 50% zwrotu CAsever - warunki do spełnienia


Ta premia związana jest z zaokrąglaniem transakcji kartą do pełnych kwot, a bank dorzuca od siebie dodatkowo 50%. Ma to być zachęta do oszczędzania.
PRZYKŁAD: Robisz zakupy za 7 zł. Z Twojego konta pobierana jest kwota 10 zł. 3 zł przechodzi na rachunek oszczędnościowy, a bank dorzuci od siebie 1,5 zł.

Podobnie, jak w przypadku zwrotu za rachunki, tutaj też maksymalna kwota bonusu może wynieść 25 zł miesięcznie, a 300 zł w kolejnych 12 miesiącach kalendarzowych od momentu przystąpienia do promocji.

Twoim zadaniem jest włączenie usługi CAsever i wskazanie powiązanego z nią Rachunku Oszczędzam. Premię otrzymasz, jeśli dodatkowo uzyskasz wpływ na konto w wysokości 1000 zł i wykonasz transakcje kartą przypisaną do konta na kwotę minimum 300 zł. Bank wypłaci Ci bonus na koniec każdego miesiąca kalendarzowego, w którym wypełnisz warunki oferty.OTWÓRZ KONTO

Dodatkowe korzyści dla Ciebie z nowym kontem od Credit Agricol


Bank ma Ci do zaoferowania więcej niż powyższe bonusy. Zobacz, co jeszcze zyskasz po otwarciu Konta dla Ciebie.

2,5% na rachunku oszczędzam w ofercie "NA START"

Dodatkowo możesz skorzystać z oferty Na start, wystarczy, że do konta osobistego otworzysz rachunek oszczędnościowy, a na nim zyskasz 3% z kwartalną kapitalizacją odsetek. Ta oferta specjalna trwa przez 4 miesiące od otwarcia konta i przeznaczona jest dla nowych klientów banku.

Pakiet Pomoc do 6 miesięcy za 0 zł


Ten pakiet pozwala Ci zadbać o ochrona dla Ciebie i bliskich. Wybierz jedną z opcji, POMOC:

 • DOM,

 • ZDROWIE,

 • TELEFON I KIESZEŃ,

 • KOMPUTER I INTERNET,

 • SAMOCHÓD.


Są to ubezpieczenia, z których możesz korzystać przez pół roku całkowicie za darmo i zapewniasz sobie spokój w nieprzewidzianych sytuacjach.

Oszczędzaj w trakcie zakupów z Klubem Rabatowym

I na koniec ostatni bonus tego konta to szansa na korzystanie z rabatów w ponad 10 000 miejsc. W promocji bank dokłada dodatkowe 50% do zebranej przez Ciebie sumy zaokrągleń, co może dać Ci w skali miesiąca nawet 25 zł premii, a 300 zł rocznie. By móc korzystać z tego bonusu, Twój rachunek powinien być zasilony minimalną kwotą 1000 zł miesięcznie, a transakcje kartą będą opiewały na kwotę 300 zł.OTWÓRZ KONTOKonto dla Ciebie, czyli?


Nie zapłacisz za

 • prowadzenie konta,

 • za kartę wielowalutową do konta,

 • wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce

 • przelewy zwykłe.


Będziesz to miał, jeśli z miesiącu na Twoje konto wpłynie minimum 1000 zł i zrobisz jedna transakcję kartą.

Bezwarunkowo 0 zł kosztują przelewy Elixir przez internet i aplikację mobilną.

*** 

Credit Agricol stara się ściągnąć jak największą grupę odbiorców. Czy nowa oferta i bonusy z nią związane przekonują Cię do tego konta? Te korzyści są dla Ciebie?


>


Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus BannerWujek Sknerus Banner