Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.


OSTATNI DZWONEK
Wujek Sknerus - facebook Wujek Sknerus - Google+ Wujek Sknerus - Twitter


eKonto m – konto dla młodych od mBanku

Sprawdź czy eKonto Standard jest dla Ciebie.

eKonto m – konto dla młodych od mBanku
2018-04-18

Jeśli masz ukończone 13 lat i chciałbyś założyć swój pierwszy rachunek bankowy to eKonto m jest dla Ciebie.

0 zł za otwarcie konta

To prawda, nie potrzebujesz żadnych środków na start, by móc rozpocząć swoją przygodę z bankowością.

0 zł lub 5 zł za miesięczne prowadzenie eKonta m

Jeśli masz 13-24 lata Twoje koszty za prowadzenie rachunku wynoszą 0 zł. Powyżej 25 roku życia Twoje miesięczne wpływy muszą być wynosić minimum 1000 zł – w przeciwnym razie obowiązuje Cię opłata 5 zł.

0 zł lub 4 zł za miesięczną opłatę za kartę

Nie ukończyłeś 21 lat? Spokojnie, Twój rachunek za utrzymanie karty wynosi 0 zł. Masz więcej lat? Dokonaj jedynie 5 transakcji, abyś nie został obciążony kwotą 4 zł.

Chcesz wypłacić gotówkę z bankomatu w Polsce?  • 13-21 lat – bez żadnych opłat,

  • 22-24 lata – wypłaty z bankomatów są bez kosztowe przy kwocie min. 50 zł. W innych przypadkach naliczane jest 1,30 zł,

  • powyżej 25 lat – bezpłatnie przy min. 100zł. Poniżej tego progu prowizja wynosi również 1,30 zł.


Totalne 0 zł przy wypłacie Blikiem z bankomatów w Polsce oraz przy innych transakcjach!

Posiadasz Blika, nie zawahaj się go użyć. Korzystając z niego przy wypłacie z bankomatów oraz innych transakcjach nie płacisz dodatkowej prowizji!

Wpłaty za 0 zł lub 2 zł  • Wpłata gotówkowa we wpłatomatach sieci mBanku, Planet Cash, Cashline 0zł

  • Wpłata gotówkowa we wpłatomatach sieci Euronet 0,2% min 2zł.


Przelewy do ZUS i US za 0 zł


Prowadzisz firmę? Nie przejmuj się dodatkowymi opłatami za ZUS i do US.

Transakcje w obcej walucie  • Przelew SWIFT 0,35% kwoty przelewu, min. 25 zł, max. 200 zł.

  • Przelew SEPA 5 zł.


Wyraź siebie poprzez kartę Visa Foto za 0 zł!


Stwórz darmową i unikatową kartę dla Twojego pierwszego konta bankowego. Możesz wybrać wzór z galerii, bądź postawić na swój najbardziej wystrzałowy pomysł.

Darmowa aplikacja mobilna!  • Najprostsza aplikacja mobilna w Europie,

  • 3. najlepszy bank mobilny wg Newsweeka.


A ponadto…


Korzystając z eKonta m możesz otrzymać superzniżki np. do CinemaCity oraz answear.com.>


Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus BannerWujek Sknerus Banner