Szanowni Państwo!


Szukaj


OSTATNI DZWONEK
Wujek Sknerus - facebook Wujek Sknerus - Google+ Wujek Sknerus - Twitter


 
 
 
 
 


Allegro wraz z Citibankiem rozdają GRATIS vouchery o wartości 400 zł.
ZAKOŃCZONA

Allegro wraz z Citibankiem rozdają GRATIS vouchery o wartości 400 zł

Allegro zdecydowało się na współpracę z Citibankiem. Stworzyli razem niezwykle ciekawą i atrakcyjną finansowo ofertę. Rozdają vouchery o łącznej wartości 400 zł, które można wykorzystać w serwisie Allegro.pl na dowolne zakupy. Sprawdź warunki uczestnictwa w promocji.

100 zł do Decathlon za 3 transakcje mobilne.
ZAKOŃCZONA

100 zł do Decathlon za 3 transakcje mobilne

Banki prześcigają się w tworzeniu atrakcyjnych, ale i wymyślnych promocji, które przyciągną nowych klientów. Ostatnia oferta T-Mobile Usługi Bankowe pokazuje, że instytucja ta idzie w odwrotnym kierunku, próbując nagrodzić tych, którzy są z nią od jakiegoś czasu.

6 biletów do Multikina za założenie Konta Optymalnego.
ZAKOŃCZONA

6 biletów do Multikina za założenie Konta Optymalnego

To już druga edycja popularnej promocji banku BGŻ BNP Paribas, w której do zdobycia są darmowe bilety do Multikina. Sposoby zdobycia nagrody są bardzo proste, a wszystko opiera się tak naprawdę na założeniu darmowego Konta Optymalnego.

Oferta Legimi + ebooki na czytnik Kindle.
ZAKOŃCZONA

Oferta Legimi + ebooki na czytnik Kindle

Miłośnicy ebooków w Polsce mają już możliwość korzystania z abonamentu Legimi na czytnikach Kindle’a. Platforma wprowadziła swoją usługę do sprzętu Amazonu. To wyjątkowa oferta na książkowym rynku!

Citi Priority: możemy zgarnąć 100 zł na start, do 450 zł moneybacku.
ZAKOŃCZONA

Citi Priority: możemy zgarnąć 100 zł na start, do 450 zł moneybacku

Dotychczas Citibank nagradzał za otwarcie konta maksymalnie kwotą 400 zł. Teraz do zgarnięcia jest aż 700 zł! W promocji mogą brać udział zarówno nowi, a w niektórych wypadkach także obecni klienci banku. Ci drudzy mają nawet ułatwioną drogę do zawalczenia o pełną pulę.

2,5% do 200 000 zł na lokacie dla nowych klientów Alior Banku.
ZAKOŃCZONA

2,5% do 200 000 zł na lokacie dla nowych klientów Alior Banku

Na liście ofert Alior Banku do tej pory na próżno można było szukać atrakcyjnych kont oszczędnościowych czy lokat. Ostatnimi czasy instytucja ta proponuje ciekawsze, pod tym względem, możliwości niż dawniej. Jednym z produktów, nad którymi warto się pochylić, jest lokata 2,5% do 200 000 zł dla nowych klientów.

McDonald’s: poranna kawa całkowicie za darmo.
ZAKOŃCZONA

McDonald’s: poranna kawa całkowicie za darmo

Pierwszą rzeczą, o której z samego rana marzy większość z nas, jest kubek lub filiżanka z kawą. McDonald’s po raz kolejny wychodzi naprzeciw pragnieniom swoich klientów. Między 16 a 29 października 2017 roku sieć rozdaje całkowicie darmową kawę.1  272829  30
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus BannerWujek Sknerus Banner